comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Napoli kalecisi Reina, Aboubakar'dan yediği gol için ne söyledi?

20 Ekim 2016, Perşembe 15:47
Napoli kalecisi Reina, Aboubakar'dan yediği gol için ne söyledi?

Napoli kalecisi Reina, Beşiktaş maçından sonra Aboubakar'ın attığı golde hatalı olduğunu itiraf etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'a 3-2 kaybeden Napoli'de zorlu müsabakada özellikle Aboubakar'ın attığı 2. golde eleştirilen Napoli kalecisi Pepe Reina, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada hatalı olduğunu kabul etti. 

Reina'nın Beşiktaş müsabakası sonrası yaptığı açıklamalar şu şekilde:
"TARAFTAR KUTSALDIR AMA..."

"Zor bir dönemden geçiyoruz. Taraftarlar her zaman kutsaldır fakat şimdi birbirimize daha çok sahip çıkmamız gerekiyor. Yeniden güven kazanmalıyız. Ancak şunu söylemeliyim ki, kimse taraftarın tepkisini hak etmiyor. Onlar kutsaldır ve yaptıklarına saygı duyuyorum fakat keşke maç sonundaki ıslıklar olmasaydı." 

"KÖTÜ VURUŞA ŞAŞIRDIM."

Pepe Reina, Beşiktaş maçında yediği 2. golde hatalı olduğunu kabul ederken, Aboubakar'ın kötü vuruş yapacağını beklemediğini ve o an şaşırdığını, pozisyon almada hata yaptığını söyledi. Reina, "İkinci golde hatalıydım. Bir an durup kötü vuruşa şaşırdım. Tabi bir kaleci her durumu hesaplamalı. Ben rakip oyuncunun diğer köşeye vuracağını tahmin ettim fakat yanıldım. Bundan sonra çalışmaya devam etmeli ve gelişmeliyiz. Çünkü Napoli özel bir şekhir ve özel bir takım. Sakin kalmalıyız." 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.