comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Napoli - Beşiktaş maçının biletleri satışa çıktı

11 Ekim 2016, Salı 22:05
Napoli - Beşiktaş maçının biletleri satışa çıktı

Beşiktaş'ın İtalya'da konuk olacağı Napoli maçının biletleri satışa çıktı.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Beşiktaş'ın İtalya'da konuk olacağı Napoli maçının biletleri satışa çıktı.

Akaretler'de bulunan kulüp binasında satışların başladığı duyurulurken, ücretin nakit ve Euro olarak ödeneceği ifade edildi.
Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda İtalya'nın Napoli takımı ile 19 Ekim'de deplasmanda oynayacağımız mücadelede taraftarlarımız için ayrılan biletlerin satışı 11 Ekim Salı günü Akaretler'de bulunan kulüp binamızda C Blok 3. Katta başlamıştır.

Bilet satın alacak taraftarlarımızın, pasaport fotokopilerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Her bir pasaport için tek bilet verilecek olup, biletlerin üzerine maça gidecek kişilerin isimleri not edilecek; stadyum girişinde pasaport ve bilet üzerindeki isim kontrolü yapıldıktan sonra stadyuma giriş yapılabilecektir.

İtalyan Emniyeti, bilet üzerindeki isim ile pasaportun eşlememesi durumunda stadyuma girişi engelleme yetkisine sahip olduğunu kulübümüze bildirdiğinden, bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir.
 
Bilet fiyatı 30 Euro'dur. Ödemenin nakit ve EURO olarak yapılması gerekmektedir.
 
Bilet satışları 11-14 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. 

Bilet satış saatleri: 09.00-18.00

Not: Maç günü İtalya'da bilet satışı emniyet yetkililerinin izin vermemesi sebebiyle yapılamayacaktır."

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.