comScore

Nantes Nantes

Emiliano Sala bulundu mu? Enkazda cesede ulaşıldı

04 Şubat 2019, Pazartesi 15:31
Emiliano Sala bulundu mu? Enkazda cesede ulaşıldı

Nantes'tan Cardiff'e transfer olan ve İngiltere'ye gidişi sırasında Manş Denizi üzerinde uçağı düşen Sala için arama çalışmalarında yeni gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena Dış Haberler - Fransa Ligi'nde Nantes formasıyla sergilediği performansın ardından İngiltere Premier Lig takımlarından Cardiff City'ye transfer olan ve takım arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra İngiltere'ye doğru yola çıkan futbolcuyu taşıyan uçak, Manş Denizi üzerinde kaybolmuştu. Emiliano Sala için günlerdir devam eden arama çalışmalarında sonuca yaklaşıldı. 
 

Emiliano Sala bulundu mu? Sala öldü mü? Sala'nın düşen uçağının enkazına ulaşıldı


Sala için başlatılan arama çalışmalarında dün gece enkaza ulaşıldığı açıklanmıştı. Büyük Britanya Hava Kazaları Soruşturma Dairesi, Sala ve uçağın pilotunun içinde bulunduğu enkazından bir ceset çıktığını duyurdu. Bulunan cesedin kime ait olduğu henüz açıklanmazken, arama çalışmalarıyla ilgili görüntü de paylaşıldı.

NELER OLMUŞTU?
Fransa'da arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra Sala ve pilot David Ibbotson'ı taşıyan uçak Pazartesi gecesi Manş Denizi üzerinde radardan kaybolmuştu. Sala'nın bindiği uçağın modeli tepkilere neden olurken, Cardiff City sözkonusu uçağı kulübün ayarlamadığını açıkladı.

SALA'NIN ARKADAŞINA ATTIĞI MESAJ ORTAYA ÇIKTI

Diego Rolan, Emiliano Sala hakkında Radio 1010'a konuşarak, "Sala uçuştan önce bir arkadaşına mesaj attı. Çok korktuğunu söyledi. 

ARJANİN BASINI SES KAYDINI YAYINLADI

Arjantin basını, Emiliano Sala'nın arkadaşlarına gönderdiği ses kaydını yayınladı: "Uçak sanki parçalara ayrılacak gibi görünüyor. Eğer benden haber alamazsanız ne olduğunu biliyorsunuz. Beni bulmaları için birilerini gönderecekler mi bilmiyorum ama bulamazlar. Çok korkuyorum"

Son dakika Premier Lig Haberleri FutbolArena'da.


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)