comScore

Ünal Karaman: ''Örnek alınacak takım olacağız!''

12 Ekim 2016, Çarşamba 00:42
Ünal Karaman: ''Örnek alınacak takım olacağız!''

TFF 1. Lig lideri Yeni Malatyaspor'u ağırlayacaklarını hatırlatan Ünal Karaman açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'un Teknik Direktörü Ünal Karaman, gelecek ile ilgili hedeflerini açıklarken, ligde parmakla gösterilen takım olacaklarını söyledi.

GAP Vadisi Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Şanlıurfaspor'un Teknik Direktörü Ünal Karaman ''Oyuncularımın hepsi çok karakterli ve çalışmalarından da son derece memnunum. Oyuncularım ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum. Tabii mütevazi bir ekip olmamıza rağmen ligdeki bütün takımların karmasını yapıp karşımıza çıkartsanız, o takımı da yenmek isterim. Her yıl çok para harcanarak takım kurulmuş ama bilemediğimiz nedenlerle başarı gelmemiş. Her yıl yeni bir takım kurmak başarıyı getirmez. Başarı için istikrar şarttır. İlerleyen zamanlarda parmakla gösterilecek bir takım olacağız inşallah. Şanlıurfaspor'un bu ligi en iyi yerde bitireceğini söyleyebilirim." şeklinde konuştu.
TFF 1. Lig lideri Yeni Malatyaspor'u ağırlayacaklarını hatırlatan Ünal Karaman  "Yeni Malatyaspor hazır ve iyi bir ekip. Çok zor bir maç olacak ama inşallah ciddiyet ve disiplinle çalışarak maçtan galip ayrılmak istiyoruz." dedi

BATUHAN KARADENİZ KALİTESİNDE FORVET YOK

Oyuncusu Batuhan Karadeniz'i çok beğendiğini aktaran Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman Batuhan Karadeniz kalitesinde bir forvetin Spor Toto Süper Lig'de bile zor bulunacağını ifade etti. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)