comScore

Galatasaray Galatasaray

Ünal Aysal'dan Dursun Özbek'e gönderme

18 Ekim 2016, Salı 00:02
Ünal Aysal'dan Dursun Özbek'e gönderme

Galatasaray Eski Başkanı Ünal Aysal, 22 Ekim'deki Genel Kurul öncesi Dursun Özbek'in Florya ve Riva konusunda kolaya kaçtığını vurguladı. 

FutbolArena - Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, 22 Ekim'de gerçekleşecek olan tarihi Genel Kurul öncesi Florya ve Riva'nın satılıp satılmayacağı konusunda önemli açıklamalarda yaptı. 

ÜNAL AYSAL KONUŞACAĞINI SÖYLEDİ
360 TV Telegol'e röportaj veren Ünal Aysal, 22 Galatasaray'ın 22 Ekim'dekİ Genel Kurulu'nda Florya ve Riva'nın satışı konusundaki oylama hakkında önümüzdeki günlerde açıklama yapacağını söyledi ve şu sözleri sarfetti:

"Bu konuda açıklama yapabilirim. Amacım yönetimi zor duruma düşürmek değil. Görüşlerim ve açıklamalarım yönetime yol gösterici şekilnde olacaktır. Hepimiz yapıcı olmak zorundayız." 

"MÜLKLERİ SATMAK KOLAY BİR YÖNTEM."

Ünal Aysal, Dursun Özbek'in Florya ve Riva'nın mutlaka satılması gerektiğini söylemesi konusunda ise, "Mülkleri satmak kolay bir yöntem. Kolaycı bir yöntem. Bunları değerlendirmek yönetimlerin görevi. Arkadaşlarım da herhalde bu yolları arayacaktır. Genel Kurul bu konuda yol gösterici olacaktır. Geçmişte de hep böyle oldu. Dursun Özbek'in de yetki verilmezse istifa ederim sözlerine rağmen sırf bu sebepten bırakacağını sanmıyorum. Mutlaka başka sebepler vardır. Eğer tabi istifa ederse..." dedi. 

"GALATASARAY HEPİMİZİN KALBİNDE YATAN BİR ASLAN."

Ünal Aysal son olarak başkanlığa yeniden aday olacak mısınız sorusuna da yanıt verirken, "Galatasaray hepimizin kalbinde yatan bir aslan. Görev almak bir şeref. Bu şerefi herkes zamanı gelince paylaşmak ve taşımak ister. Şu anda bir başkan ve yönetim varken konuşmak ahlaki olmaz diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.