comScore

Nagihan Gönüllüler takımına geçti! Survivor'da Nagihan Sema kavgası! Flaş gelişme!

10 Mart 2018, Cumartesi 23:24

Nagihan Survivor'da Gönüllülere mi geçti? Sema ve Nagihan kavga mı ettiler? Survivor'ın TV8'de yeni bölüm fragmanını izleyenler kelimenin tam anlamıyla şoke eden bir gelişmeyle karşılaştı. Nagihan Sema tartışmasının ayrıntıları. 

FutbolArena- Nagihan Gönüllülere mi geçti? Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu, yarışmadan mı ayrıldı? Survivor 2018'de flaş gelişme! Nagihan, Sema ve Sahra kavgasının ayrıntıları TV8'de yeni bölüm fragmnaında yayınlandı ve Survivor'da adeta yeni bir dönemin başlandığının işareti oldu. Nagihan Gönüllülere mi geçti? sorusunun cevabı ve Survivor yeni bölüm fragmanına dair ipuçları haberimizin devamında. 
 

Nagihan Sema ve Sahra kavgası Survivor'da


Survivor 2018'de bu sezon All Star takımında mücadele eden Nagihan Karadere, yarışmanın ilk döneminde sakatlığı nedeniyle oyunlarda fazla oynamıyordu. Zaman içinde sakatlığının geçmesine rağmen az oynadığı için şikayet eden Nagihan Karadere, takımda özellikle Sema'yı işaret ederek kendilerini geri çekmediklerinden veryansın ediyordu. 


Nagihan Survivor'da Gönüllüler takımına mı geçti?


Survivor yeni bölüm fragmanını izleyenler ise Nagihan Karadere'nin Gönüllüler takımına geçmesiyle tam anlamıyla şok yaşadı. Acun Ilıcalı'nın Hakan'ın Gönüllüler takımına geçtiği dönemde Nagihan'ın da geçmek istediğini söyleyerek, Nagihan'ı Gönüllüler takımına transfer etti. Seramoni sırasında yapılan bu transferin ardından Sema'nın ve Sahra'nın tepkileri ise dikkat çekiciydi. Bu esnada Acun Ilıcalı yarışmacılara söz hakkı verilince Nagihan, Sema ve Sahra arasında tartışma yaşandı. 

Nagihan, Sema'ya, "Hiçbir zaman kendini geri çekmedin. Her zaman ön planda tuttun." derken, Sema ise, "Nagihan'ın bizim takımda olmaması, orada olması bizim için fark etmez, bizim adımıza hiçbir şeyi değiştirmez." diye konuşurken Sahra ise Nagihan'ın sadece kendisine ve istatistiklere oynadığını söyledi. Nagihan ise, "Beni Sahra'nın yedeği yaptınız." diyerek sitem etti. 


Survivor yeni bölüm ne zaman, fragman çıktı mı?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'in yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu oynanacak. Yeni bölüm Pazar akşamı saat 20:00'den itibaren TV8 ekranlarından naklenn yayınlanacak. Üst üste dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler bu seriyi yıkmak için sahada olacak. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.