comScore

Nagihan Anıl arasında Survivor'da kavga! Sert sözler: "Artistlikte üstüne yok"

24 Mart 2018, Cumartesi 20:34

Gönüllüler takımında mücadele eden başarılı yarışmacı Nagihan Karadere ile Anıl arasında gerginlik yaşandı. Nagihan Anıl'a neden sinirlendi? Nagihan - Anıl kavga mı ettiler? Tüm bu soruların cevapları haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'da Nagihan ile Anıl kavga mı etti? Nagihan Anıl arasında neler yaşandı? Nagihan Anıl ödül oyununda neden kavga etti? TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de Nagihan ile Anıl Hatipoğlu arasında yaşanan kavganın detayları haberimizin devamında. 
 

Nagihan ile Anıl Survivor ödül oyununda kavga etti


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'in 24 Mart 2018 yeni bölümünde Nagihan ile Anıl arasında kavga yaşandı. Nagihan oyun sonrasında kendisini eleştiren Hakan Hatipoğlu'na sert çıkınca gerilim dolu dakikalar yaşandı. 

ANIL ÖNCE CEVAP VERMEYİ REDDETTİ
Anıl, oyundan çıktıktan sonra Nagihan'ı eleştirince gönüllüler takımındaki arkadaşı Nagihan Karadere sert çıktı. Nagihan kendisini eleştiren Anıl'a sinirlenince, "Artistlikte üstüne yok." diye konuştu. Nagihan ayrıca Anıl'a, "Sen de dağlara taşlara attın Anıl. Artislikte üstüne yok." dedi. 

Bu esnada Hakan Hatipoğlu da kavgayı yatıştırmak için bu esnada oyuna çıkacak olan takım arkadaşı Nevin'i motive etmeye çalıştı ve "Haydi Nevin." diyerek takım arkadaşına destek oldu. Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.