comScore

Nagehan Alçı kimdir, nereli? (Nagehan Alçı - Muharrem İnce programında flaş olay!) - Nagehan Alçı kiminle evli?

31 Mayıs 2018, Perşembe 01:10
Nagehan Alçı kimdir, nereli? (Nagehan Alçı - Muharrem İnce programında flaş olay!) - Nagehan Alçı kiminle evli?

Nagehan Alçı son dakika twitter'da trend topic oldu. Nagehan Alçı ile Muharrem İnce'nın Habertürk kanalındaki programı geceye damgasını vurdu. Muharrem İnce'nın Habertürk'te katıldığı programda Nagehan Alçı ile atışmalarının ardından Nagehan Alçı twitter'da trend topic oldu. Bu olayın ardından insanlar Nagehan Alçı kimdir? diye merak etmeye başladı.Nagehan Alçı - Muharrem İnce programının detayları ve Nagehan Alçı kimdir? Nagehan Alçı kaç yaşında? Nagehan Alçı nereli? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Nagehan Alçı ile Muharrem İnce'nin programı sosyal medyaya damgasını vurdu. CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nın Habertürk'te katıldığı programda Nagehan Alçı da yer aldı. Nagehan Alçı ile Muharrem İnce'nin programında ne olduğunu merak edenler internet ortamında Nagehan Alçı - Muharrem İnce programında ne oldu diye arama yaparken, diğer tarafta programı izleyenler internet ortamında Nagehan Alçı'ya tepki içerikli mesajlar attı. 

Peki Nagehan Alçı ile Muharrem İnce'nin programında neler yaşandı? Nagehan Alçı ile Muharrem İnce'nin programında dikkat çeken diyaloglar yaşandı. CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin katıldığı programda, Muharrem İnce gazeteciler Gürkan Hacır, Nagehan Alçı ve Bülent Aydemir'in sorularını yanıtladı. Programın başından itabaren Nagehan Alçı ile Muharrem İnce arasındaki atışmalar ise dikkatlerden kaçmadı. Nagehan Alçı, İnce'ye Madımak Katliamı'na ilişkin bir soru yöneltti. Muharrem İnce soruya “Bu soruyu Erdoğan'a da sorabilir misin?” diye karşılığını verdi. Sosyal medyada ise bu diyalog kısa süre içinde gündem olmaya başladı. 
GECEYE DAMGA VURAN DİYALOG:

Nagehan Alçı: Halkın içinden geliyorum diyorsunuz. Hakikaten de halkla güzel diyalog kuruyorsunuz. Ancak kafamda şöyle bir soru var. Bir yandan bu söylemde bulunuyorsunuz ama bununla çelişkili olarak "Sayın Cumhurbaşkanının diplomasını konu etmeniz ve hiç kitap okumuyor." demeniz kitleler üzerinde kibir olarak algılanabilir."Muharrem İnce: Siz hangi okuldan mezunsuz Nagehan hanım? 4 yıl değil mi? Sizin evde yangın çıkar Allah korusun, diplomanız yanabilir. 4 yılda 8 dönem var değil mi? Transkript'i alırsınız ve söylersiniz. Bu diploma yerine geçer. Yapıldı mı bu? Yapılmadı. Ayrıca bir yandaş televizyon kanalında 4 yıllık üniversiteyi 8 dönemde bitirmiş diyor. Ben daha ne söyleyeyim? Bu diyalogun ardından Nagehan Alçı hakkında sosyal medyada binlerce mesaj atıldı. Nagehan Alçı hakkında atılan tweetlerin bir bölümüne haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Öte andan Nagehan Alçı ile Muharrem İnce'nin programı twitter'da trend topic listesine yükselirken, programı izleyen ve izlemeyen kesin Nagehan Alçı'nın kim olduğunu merak etmeye başladı. Nagehan Alçı kimdir? Nagehan Alçı kaç yaşında? Nagehan Alçı ne iş yapıyor? Nagehan Alçı'nın eşi kim? Nagehan Alçı hakkında ulaşmak istediğiniz tüm detaylar haberimizde. 
 

Nagehan Alçı kimdir?


Nagehan Alçı, 13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası Rüştü Alçı'dır. İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde öğrenim gördü. Gazetecilik hayatına Hürriyet gazetesinin dış haberler servisinde staj yaparak başladı. Daha sonra 32. Gün'de ve Avusturya'daki bir televizyon kanalında stajlarını sürdürdü. Alçı, Show TV dış haberler bölümünde çalıştı. Irak Savaşı sırasında simultane çeviriler yaptı, sonra 2007 yılında Akşam gazetesine geçerek burada köşe yazarlığı yapmıştır. SkyTürk TV'de Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turgut ile 'Sosyal Bilgiler' adlı bazı belgeseller hazırladı. Aynı zamanda Kanaltürk'te Kısa bir süre Pelin Batu ile birlikte 'Sınırsız' adlı programda yorumculuk yaptı. Daha sonra Kanal 24'te 'Nerede Kalmıştık' programında sunucu ve yorumcu olarak görev yaptı 2011 yılından itibaren Beyaz TV'de 'Medcezir' programında ve CNN TÜRK'te 'Dört Bir Taraf' programında yorumculuk yapmaya başladı. İngilizce, Almanca, İspanyolca biliyor, Fransızca anlaşıyor.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"