comScore

Bursaspor Bursaspor

Mutlu Topçu: "Fenerbahçe ile oynamak avantaj"

01 Şubat 2017, Çarşamba 23:41
Mutlu Topçu:

Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, Fenerbahçe maçı öncesi konuştu.

FutbolArena - Bursaspor'un yeni teknik direktörü Mutlu Topçu ilk maçına Fenerbahçe karşısında çıkacak. 

Bu maç öncesinde yorumlarda bulunan Topçu, Fenerbahçe'ye karşı oynamayı hem kendisi hem de futbolcuları için avantaj olarak gördüğünü ifade ederken şu açıklamalarda bulundu.
MUTLU TOPÇU'DAN 'ÖZGÜVEN' YORUMU

"Önümüzde güzel bir maç var. Benim için avantaj olarak görüyorum. Hem benim, hem de futbolcu kardeşlerimiz için iyi bir başlangıç olsun." diyen Mutlu Topçu, "Tekrar çıkış maçı olarak nitelendiriyorum. Futbolcularımızdan beklentim çok fazla. Bu arkadaşlarımız 27 puanı canla başla topladılar. İkinci yarı alınan kötü sonuçlar onların kötü futbolcu olduğu anlamına gelmez. Evet, bir motivasyon bozukluğu var. Bu arkadaşlarımıza tekrar bu öz güveni kazandırmamız lazım. Daha önce de belirttiğim gibi futbolcu arkadaşlarımızın bireysel anlamda performansını yükselteceğiz." şeklinde konuştu.
MUTLU TOPÇU: "KAPANMAYACAĞIZ"

Bursaspor'un gelecek dönemine ilişkin de ipuçları veren Mutlu Topçu daha açık bir oyun oynayacaklarını dile getirirken kanatları da daha etkili kullanacaklarını şu sözlerle dile getirdi.

"Rakibi kendi sahamızda çok fazla karşılamak istemiyoruz. Bunun çalışmasını yapacağız. Fenerbahçe maçı için de böyle bir anlayış içinde olacağız. Kaptırdığımız toplarda baskıyı ön planda tutup eksik yönlerimizi tamamlayacağız, kanat organizasyonlarına daha fazla önem göstereceğiz."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)