comScore

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic (Sandal) boşandı mı? (Emina Jahovic kimdir?)

07 Haziran 2018, Perşembe 11:54
Mustafa Sandal ve Emina Jahovic (Sandal) boşandı mı? (Emina Jahovic kimdir?)

Emina Jahovic ve Mustafa Sandal evliliklerine noktayı koydu. 10 yıldır birlikte olan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal eşi Emina Sandal'dan ayrıldı. Emina Jahovic, Mustafa Sandal'dan ayrılık sonrasında açıklamada bulundu. Mustafa Sandal ve Emina Jahovic anlaşmalı bir şekilde Beykoz Adliyesi'nde boşandı. Mustafa Sandal'ın ayrıldığı eşi Emina Jahovic kimdir, kaç yaşında? Emina Sandal, Mustafa Sandal neden boşandı?

FutbolArena - Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Emina Jahovic ile evilliğini noktaladı. 10 yıldır Emina Jahovic ile birlikte olan Mustafa Sandal, Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak boşandı. Mustafa Sandal'dan boşanan Emina Jahovic ayrılık sonrasında ''Kolay değil bir evliliğin bitmesi'' diyerek üzüntüsünü ortaya koydu. Emina Jahovic kimdir? Emina Jahovic kaç yaşında? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.


Emina Jahovic ve Mustafa Sandal boşandı mı?


Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal 10 yıldır birlikte olduğu Emina Jahovic ile birlikteliğini noktaladı. Çift Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak boşandı. Anlaşmaya göre Mustafa Sandal, Emina Jahovic'e 10 milyon TL değerinde mal varlığı bıraktı. Ayrılık sonrasında konuşan Emina Jahovic: ''Kolay değil bir evliliğin bitmesi. Biz yakın dostuz. Çocuklarımızdan ötürü hep öyle kalacağız'' dedi.


Emina Jahovic (Emina Sandal) Kimdir, kaç yaşında?


Emina Jahović, Sırbistan'ın tarihi Sancak Bölgesi'nde doğan Sırp şarkıcı, dansçı besteci ve oyuncu. Ayrıca Türk "Fabrika" markası ve Makedon "Kara" markası için katalog modelliği yapmıştır.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)