comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Mustafa Reşit Akçay'dan Trabzonspor'a gözdağı

10 Eylül 2016, Cumartesi 14:25
Mustafa Reşit Akçay'dan Trabzonspor'a gözdağı

Trabzonspor maçına değinen Mustafa Reşit Akçay, 'Az hata yapanın kazanacağı bir maç olacak.' yorumunu yaptı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Trabzonspor'a konuk olmaya hazırlanan Osmanlıspor cephesinden açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Anadolu Ajansı'na konuşan Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, 'Az hata yapanın kazanacağı bir maç olacak.' yorumunu yaptı.
Akçay konuşmasında "Karşımızda geçen sezondan daha güçlü bir Trabzonspor var. Zor bir maç olacağını tahmin ediyorum çünkü Trabzonspor, hücuma yönelik saldırgan bir oyun formatına sahip. Dolayısıyla kendi sahasında yapacağı bu baskıdan kurtularak ataklar geliştirmeye çalışacağız. Az hata yapanın kazanacağı bir maç olacak. Trabzonspor evinde oynadığı bütün maçlarda favoridir fakat elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Umarım işler istediğimiz gibi gelişir. Trabzonspor'un geçen sezondan aldığı cezadan dolayı maç seyircisiz oynanacak. Bu lehimize mi yoksa aleyhimize mi olacak, onu göreceğiz ama Trabzonspor güçlü bir taraftar kitlesinden yoksun sahaya çıkacak. O yüzden bunun lehimize olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.