comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Mustafa Reşit Akçay'dan sert sözler - Osmanlıspor Haberleri

26 Şubat 2017, Pazar 22:23
Mustafa Reşit Akçay'dan sert sözler - Osmanlıspor Haberleri

Mustafa Reşit Akçay, Medipol Başakşehir maçı sonrasında "Kimse yemek yediği kaba tükürmemelidir" diyerek sert konuştu.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos'a yenildikten sonra ligde de Medipol Başakşehir'e sahasında 1-0 kaybeden Osmanlıspor'da teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, basın toplantısında sert konuştu. Bu sezon en kötü konsantre oldukları maçı oynadıklarını belirten Akçay sert ifadeler kullandı.


Mustafa Reşit Akçay, Osmanlıspor - Medipol Başakşehir maçından sonra ne dedi? 


Mustafa Reşit Akçay, "Evimizde düğüm atmak istiyorduk. Sıkıntılı bir durum oluşturuyordu. Deplasmanda gayet iyiyiz ama iç sahada öyle değil. Gol yedikten sonraki süreçte rakiplerin kapanması ve bunu açmakta başarılı olamıyoruz. Olympiakos maçı sonrasında böyle bir şey beklenebilir miydi olabilir. 42 maç oynadık ancak en kötü konsantre olduğumuz maçtı. Bunların üzerinde durmamız gerekiyor. Yarın görüşeceğiz. Başı kesilecek antrenör ise antrenör, başı kesilecek futbolcu ise futbolcunun başı kesilir. Kimse yemek yediği tabağa kimse tükürmemelidir." şeklinde konuştu.


Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay istifa mı edecek?


Medipol Başakşehir maçından önceki 4 maçta iyi futbol oynadıklarına değinen Akçay, "4 maçı iyi oynuyorsunuz ama bu maç öyle değil. Bu maçta dikkat ve konsantrasyonun sağlıklı yerine getirilmemesinden söz ediyorum. Bir yerlerde bir yanlışlık var. Önümüzdeki hedef 35 puandı, şu anda 30 puanımız var. Yarın bu konuda teknik heyetle ve yönetimle çalışacağız. İyi bir şey inşa etmeniz için arsayı çok iyi temizlemeniz gerekir. Benim için de geçerli, oyuncu için de geçerli." ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"