comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Kapı'ya menajer kancası

17 Ekim 2016, Pazartesi 09:59
Mustafa Kapı'ya menajer kancası

Galatasaray'da son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri 14 yaşındaki Mustafa Kapı. Yaşı nedeniyle henüz resmi bir menajeri bulunmayan oyuncu Semih Kaya'nın menajerinin radarında. 

FutbolArena Detay - Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink'in, Levski Sofya ile oynanan hazırlık maçında oynattığı Mustafa Kapı, kulüp tarihine geçmişti. 14 yaşında Galatasaray A Takım forması giyen Mustafa Kapı, Avrupa basının da oldukça ilgisini çekmişti. 

FIFA kuralı gereği Mustafa Kapı'nın resmi bir menajeri bulunmuyor. Oyuncu 15 yaşını doldurduktan sonra bir menajerle resmi sözleşme imzalayabiliyor. Mustafa Kapı'nın 14 yaşında Galatasaray A Takımı forması giymesi menajerlerin iştahını kabartmışa benziyor. Nitekim Semih Kaya'nın menajerlik şirketi oyuncuyu markaja aldı. 

OLAY INSTAGRAM'DA ORTAYA ÇIKTI!

Semih Kaya, geçtiğimiz hafta resmim İnstegram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Semih, fotoğrafın altına “Geldiğimiz yer aynı. Hayaller sarı-kırmızı. Bu akşamı alt yapıdan kardeşlerimizle geçirdik” diyerek bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Galatasaray Alt Yapısı'nda forma giyen gençler; Recep Gül, Mustafa Kapı, Yunus Akgün, Ozan Kabak ve Atalay Babacan vardı. 

SEMİH'İN MENAJERİ DE GENÇLERLE 

Bu fotoğrafa girmeyen bir isim vardı ama o da yemekteydi. O isimde, Semih Kaya'nın bağlı olduğu menajerlik şirketi FF Sport'un Genel Müdür ve Koordinatorü Fırat Özdemir. Menajer Fazıl Özdemir'in kardeşi.

SEMİH PAYLAŞMADI AMA GENÇLER PAYLAŞTI 

Semih Kaya'nın alt yapıdan gençlerle yemekte, FF Sport'un Genel Müdür ve Koordinatorü Fırat Özdemir de oradaydı. Fırat Özdemir, Semih Kaya'nın paylaştığı fotoğraf karesinde yer almadı ama  Semih'in birlikte yemek yediği genç oyunculardan, Mustafa Kapı ve Recep Gül'ün aynı geceden paylaştığı fotoğrafta ortaya çıktı. Mustafa Kapı ve Recep Gül de tıpkı Semih Kaya gibi o akşamki  yemeğin fotoğrafını Instegram'da paylaşmıştı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.