comScore

Kayseri Erciyesspor Kayseri Erciyesspor

Mustafa Şimşek: "Sadece rakip ile mücadele etmiyoruz"

09 Eylül 2016, Cuma 11:05
Mustafa Şimşek:

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kayseri Erciyesspor, bu sezonun ilk deplasmanı için bugün Aydın'a hareket edecek

FutbolArena - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden  Kayseri Erciyespor, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Aydınspor karşılaşması için bugün ilden ayrılacak.

Ligin ilk deplasman karşılaşmasına yine sorunlar içinde çıkacak olan Mavi-Siyahlı takımda her şeye rağmen hedef sezonun ilk puanlarını alabilmek. Hafta boyunca çalışmalarını kulüp tesislerinde sürdüren takım, bugün son antrenmanını yaptıktan sonra karayolu ile saat 08.00'da Aydın'a hareket etti.
Teknik Direktör Mustafa Şimşek Özkeş, zor bir karşılaşmanın kendilerini beklediğini söylerken, ''Maalesef sadece rakip ile mücadele etmiyoruz. Bir de yaşadığımız büyük sorunlar var. Bu sorunlar ile de mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Herşeye rağmen bu şehrin çocukları gururlu bir şekilde mücadelesini sürdürüyor. Genç oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olmamız saha içinde bazı şeyleri zamanında yapmamızın önüne geçiyor. Tüm bu sorunlar zamanla düzelecektir. Ama önemli olan Kayseri Erciyesspor'a sahip çıkılmasıdır'' diye konuştu. Aydınspor 1923-Kayseri Erciyesspor karşılaşması yarın Adnan Menderes Stadı'nda sata 16.30'da başlayacak.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"