comScore

Kayserispor Kayserispor

Mustafa Çelik'ten Kayserispor'a moral ziyareti

15 Şubat 2017, Çarşamba 22:00
Mustafa Çelik'ten Kayserispor'a moral ziyareti

Mustafa Çelik, Kayserispor kulübünü ziyaret ederek, yönetici, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

FutbolArena - Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayserispor'un Cuma günü oynayacağı Bursaspor maçı öncesi Kadir Has Tesisleri'ne giderek takıma moral ziyaretinde bulundu. 
 

Kayserispor Başkanı Erol Bedir: "Şehir tekrardan takımına sahip çıktı'' 


Ziyarette kulüp başkanı Dr. Erol Bedir ve yöneticiler ile görüşen Başkan Mustafa Çelik daha sonra antrenmanı da ziyaret ederek futbolcularla bir süre sohbet etti. 

Ziyarette kısa bir açıklamada bulunan kulüp başkanı Dr. Erol Bedir, ''Göreve geldiğimiz günden beri bize en büyük desteği veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik Bey bugün bizleri ziyaret ettiler. Bu ziyaretten büyük bir mutluluk duyduk. Kendileri ile devamlı olarak bir araya geliyor ve şehrimizin marka değeri olan takımımız için görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Sayın başkan bizlere her konuda destek sağlıyor. Ben bir kez daha hem şehrimiz adına hemde takımımız adına kendisine teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.
 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'ten Kayserispor açıklaması


Kulüp Başkanı Dr. Erol Bedir'in ardından konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'te şu ifadelere yer verdi:
''Takımımız bu hafta çok kritik bir maça çıkacak. Cuma akşamı Bursaspor'u ağırlayacağız. Biz de bu önemli karşılaşma öncesi takımımıza moral ziyaretinde bulunarak başarılar diledik. Marifet iltifata tabidir. Erol Bey'in şeffaf yönetim anlayışı, Sergen Hocanın başarılı takım yönetimiyle şehir tekrardan takımına sahip çıktı. Biz her zaman Kayserisporumuzun yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Layık olduğu yere getirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bütün hemşehrilerimizi Cuma Akşamı Bursaspor karşısında takımımızı desteklemeye davet ediyorum.''

Raylı Sistem Ücretsiz

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ayrıca Cuma günü Passolig kartını gösteren taraftarlar için de raylı sistemin ücretsiz olacağını açıkladı. 

Bursaspor maçına güvenlik önlemi

Öte yandan Kayserispor kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada 17 Şubat Cuma günü oynanacak Bursaspor maçında Güney Üst tribününün satışa açılmayacağını duyurdu.  

İşte O Açıklama

Konu ile ilgili Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, ''17.02.2017 Cuma günü oynayacağımız Bursaspor maçı için Güney Üst Tribünden bilet yüklemesi yapan taraftarlarımızı Güvenlik nedeniyle Kuzey Üst tribünümüzde misafir edeceğiz.Biletler Kuzey üst tribüne tanımlanacaktır.'' ifadelerine yer verildi. 

Haber: Abdulkadir Paslıoğlu / Kayseri

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)