comScore

Kayserispor Kayserispor

Mustafa Çelik'ten Kayserispor iddiasına cevap

01 Ekim 2016, Cumartesi 00:06
Mustafa Çelik'ten Kayserispor iddiasına cevap

Başkan Çelik  tören sonrası Kayserispor  ile ilgili gelen soruları yanıtladı.

FutbolArena - Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Amatör Spor Kulüplerinin 2016-2017 Sezon Açılışı ve Malzeme Dağıtım Törenine katıldı.

SPEKÜLATİF ŞEYLER BUNLAR!
Başkan Çelik  tören sonrası Kayserispor  ile ilgili gelen soruları yanıtladı. Başkan Çelik, son günlerde Kayserispor'a destek olmadığı yönünde algı oluşturmaya  çalışan çevrelere sert tepki gösterdi.

İşte o açıklama

“Burası küçük bir yer. Recep ağabeyimizi ben tanırım. O beni bilir 40 yıldır, ben onu  bilirim. Aynı mahallede büyüdük aynı caddede ticaret yaptık, esnaflık yaptık. Bir hafta on gündür çıkan söylentilerin hiç birini ben Recep başkanın ağzından duymadım. Hepsi bunların bir takım çıkar çevrelerinin çıkardığı uydurduğu şeyler diye düşünüyorum. Ben Recep ağabeyin  ağzından duymadığım hiçbir şeye de inanmam. Spor birlik beraberlik kardeşlik içinde yapılırsa güzel oluyor,  kaosla kavgayla nizahla yapılırsa güzel olmuyor. Güzel kavgasız gürültüsüz yapılacak her türlü spora biz her zaman burada görüldüğü gibi destek veriyoruz.  Ben bu ortalıkta böyle görüldüğü gibi spekülasyonların hiç birisine cevap vermek istemiyorum.Recep ağabeyin  ağzından duymadığım hiçbir şeyi de kale almıyorum. Eğer kendisinin konuşacağı bir şey olursa dinleriz.''

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.