comScore

Mustafa Doğan: "TFF'den Lucescu'ya eleştiri başladı"

20 Kasım 2018, Salı 13:32
Mustafa Doğan:

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın eski futbolcularından, şu anda beIN Sports yorumcusu olan Mustafa Doğan Milli takım gündemini ve Lucescu'nun Ukrayna maçı öncesindeki basın toplantısını değerlendirdi. 

FutbolArena - UEFA Uluslar Ligi'nde grubunda sonuncu olan Milli takımın gündemini beIN Sports yorumcusu Mustafa Doğan yorumladı. 

"TFF'DEN LUCESCU'YA ELEŞTİRİ VAR"
Sürekli hedefleri arttırarak devam ediyoruz. Hedef 2024 denildi ama Lucescu kalacak mı belli değil. Bu programları yaparken sistem önemli. TFF'den bu konuda çok net bir açıklama geldi. Alınan sonuçlardan ve şu an gelinen noktadan TFF'nin memnun olduğunu zannetmiyorum. Yönetimden hafif eleştirisel yaklaşımlar olduğunu gördük. 

"KADROMUZ SÜREKLİ DEĞİŞİYOR"

Önümüzdeki maç milli takımımızın hangi 11'le oynayacağını tahmin edemiyoruz. Bizde sürekli değişen bir kadro ve oyun anlayışı var. 

"HAKAN BALTA FUTBOLU BIRAKMASA NE OLACAK?"

Lucescu'nun çok maç izlediği, kaset izlediği söylenir. Bu kadar detaycı bir adamın, Hakan Balta konusunda böylesine kritik bir detayı atlaması garip. Eğer düşünerek söylediyse sıkıntı baya büyük demektir. Kaldı ki, Hakan Balta şu anda futbolu bırakmasa bile 2024 hedefi için düşündüğünüz isim ise bu da büyük bir çelişki.

"AVRUPA'NIN EN YAŞLI LİGLERİNDEN BİRİYİZ"

Avrupa'nın en yaşlı liglerinden biriyiz. En yaşlı ilk 20 takımda 6 tane takımımız var. Beşiktaş, Ankaragücü, Göztepe, Başakşehir, Alanyaspor, Akhisarspor. Ülke bazında derlenmiş bir veri. Ali Koç'un da bahsettiği gibi alt yapıda tesisleşmede ciddi sıkıntılarımız var ve buraya yönelmek zorundayız. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!