comScore

Mustafa Denizli'den Milli takım yorumu - Euro 2016 Haberleri

23 Mayıs 2016, Pazartesi 23:36
Mustafa Denizli'den Milli takım yorumu - Euro 2016 Haberleri

Mustafa Denizli, Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde Milli takımın Euro 2016 öncesi durumunu değerlendirdi. 

Teknik direktör Mustafa Denizli, A Milli Futbol Takımı'nın 2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) öncesinde olumlu mesajlar verdiğini söyledi.


Mustafa Denizli'den Euro 2016 öncesi Milli takım yorumu


Swissotel'de düzenlenen 62. Gillette&Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri töreni öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan teknik direktör Denizli, Fransa'da EURO 2016'da mücadele edecek milli takımı değerlendirdi.

Mustafa Denizli, ay-yıldızlı ekibin, şampiyona öncesinde olumlu mesajlar verdiğini belirterek, "Milli takım bu şampiyona öncesinde son derece iyi ve açık kapıların olduğu, olumlu mesajlar verdi. İnşallah düşündüklerimizi gerçekleştirirler." dedi.
Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray final maçını da değerlendiren tecrübeli teknik adam, "Güzel bir maç olsun. Fenerbahçe de Galatasaray da bu finale hak ederek geldi. Hak edenin kazanmasını istiyorum." ifadelerini kullandı.

Kenan Sofuoğlu ile Hakan Çalhanoğlu kucaklaştı 

Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile Bayer Leverkusen'de forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, düzenlenen gecede sahneye çıkarak kucaklaştı.

İkili arasında daha önce ilginç bir olay yaşanmıştı. Hakan Çalhanoğlu, Whatsapp aracılığıyla kendisine, "Köln'e geldim, seninle tanışmak istiyorum." diyen Kenan Sofuoğlu'na, "Sizi tanımıyorum, numaramı nereden aldınız?" diye yazmıştı. Sofuoğlu da aralarındaki yazışmaları sosyal medyadan yayımlayarak Hakan Çalhanoğlu'na sitem etmişti. Milli futbolcu daha sonra Sofuoğlu'nu aramış ve olay tatlıya bağlanmıştı. 

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!