comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Denizli yedeklere güvenmiyor!

18 Aralık 2015, Cuma 01:01
Mustafa Denizli yedeklere güvenmiyor!

Galatasaray Türkiye Kupası ilk maçında Akhisar Belediyespor karşısına çıktı ve yedek ağırlıklı iki takımın maçında Galatasaray 2-1 galip geldi.

FutbolArena Detay - Galatasaray, Türkiye Kupası E grubu ilk maçında Akhisar Belediyespor'u ağırladı ve maçtan 2-1'lik galibiyetle ayrıldı. 

Maç sonu düzenlenen basın toplantısında Mustafa Denizli'ye, FutbolArena muhabiri Sinan Yılmaz sorusunu yöneltti. 
"Yeni bir Yasin çıkabilir mi?"

"Geçtiğimiz sezon Aralık ayında Galatasaray camiasının psikolojisi bugün olduğundan çok da farklı değildi ve Türkiye Kupası maçları, takımın ayağa kalkmasına yardımcı olmuştu. O günlerde Ocak ayında gönderilmesi beklenen Yasin Öztekin, Türkiye Kupası maçlarında yaptığı çıkışla kadroya girmiş ve adeta bir yeni transfer etkisi yaratmış. Şampiyonlukta da önemli bir isim olmuştu... Bu sezonki kadrodan yeni bir Yasin Öztekin çıkma şansı var mı?" sorusuna Mustafa Denizli karamsar bir cevap verdi. 

"Elimde yeterli oyuncu yok!"

Mustafa Denizli bu soruya "Bu maç öncesi oynatabileceğim, 3'ü kaleci 19 oyuncum vardı. Kadro eksiğimiz var ve bu eksiği tamamlayacağız. Fakat sadece tamamlamak için değil, kaliteli isimler alarak, gelecek yıllarda Galatasaray'a hizmet edecek oyuncular transfer ederek tamamlayacağız" dedi. 

Mustafa Denizli, "Arkadaşlarımız transfer için çalışıyor" derken bir muhabirin sorusuna da, "Bazı dalları budayacağız, bazılarını da tedavi edeceğiz" dedi. 

Hamza Hamzaoğlu'ndan farklı düşünüyor... 

Mustafa Denizli yedek oyuncularla ilgili olarak bu şekilde konuşurken, Hamza Hamzaoğlu sezon başında transferle ilgili yaptığı açıklamalarda "Yıldızlarımızı kendi içimizden çıkaracağız" demişti. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.