comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Mustafa Denizli: ''Eskişehirspor'a bir hedef için geldim'' - Eskişehirspor Haberleri

23 Şubat 2017, Perşembe 16:09
Mustafa Denizli: ''Eskişehirspor'a bir hedef için geldim'' - Eskişehirspor Haberleri

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un yeni Teknik Direktör Mustafa Denizli, Eskişehirspor'a geliş sürecini anlattı

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un yeni Teknik Direktör Mustafa Denizli, Eskişehirspor'a geliş sürecini anlattı.

AA'da yer alan habere göre, Eskişehirspor'un Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Eskişehirspor'a hedefleri doğrultusunda geldiğini belirtti. Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin sözlerinden satır başları;
''ÜMRANİYESPOR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ''

"Bu hafta sonu sahamızda yapacağımız Ümraniyespor maçı benim için de son derece önemli ve heyecan verici bir buluşma olacak. Buraya ne için geldiğimizi biliyorum. Ne için bu göreve davet edildiğimi biliyorum. Hiçbir koşul gözetmeksizin bu çalışmayı beynimde ve yüreğimde hissettiğim için burada başladım. Önümüzde yol haritası var. 13 haftalık süreçte belki puan kayıpları da olacak ancak bunların hiçbiri bizi hedefimizden şaşırtmayacak. Hedefimiz belli, bu hedefi mutlaka vuracağız. Puan kaybetmeden gidersek daha iyi olur. Buraya bir hedef için geldim. Yılın sonunda hepimiz bu hedefi yakalayacağız. Taraftarımız bu hafta stattan mutlu ayrılmak istiyor. Onları böyle yollamak bizim görevimiz."

"Her gün daha iyisini üstüne koyarak devam etmek istiyoruz. Hafta sonu önemli ama sezon sonu daha önemli. Bütün çalışmalarımız bu yönde olacak. Bu hafta takımımın başında olacağım. Taraftarımızla buluşmak için sahaya takımımın başında çıkacağım."

Spor Toto Süper Lig'e çıkma mücadelesi veren Eskişehirspor, 22. hafta maçları öncesinde, zirvenin 4 puan gerisinde 36 puan ve averajla 4. sırada bulunuyor.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"