comScore

FutbolArena TV

Mustafa Cengiz'den önemli açıklamalar

23 Ekim 2020, Cuma 23:52

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV ve beIN Sports mikrofonlarına seçimle alakalı konuştu. 
Mustafa Cengiz, Dernekler Masası'na yazı gönderdiklerini, Ankara'da 1 ay istişare edildiğini ve 1 Aralık'a kadar hiçbir şekilde izin verilmeyeceği cevabı geldiğini söyledi. 
Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada, "Bize diyorlar ki, seçime gitmiyorsunuz. Biz Eylül ayında dernekler masasına yazdık. Dernekler masası bize direkt cevap veremedi. Sorduk. Ankara'da 1 ay istişare ettiler. Bugün saat 16:00'da cevap geldi. Geniş 1 Aralık'a kadar izin verilmediği yönünde cevap geldi. 1 Aralık'a kadar izin verilmedi. Bunu özellikle yazdık. Sanki bahane gösteriyormuşuz gibi gösterdiler. Bu da bizi yaralıyor. Bugün cevap geldi. Biz seçim yapmak istedik" ifadelerini kullandı. 

BİZE AĞIR HAKARETLER EDİLDİ

Düzenli olarak bize karşı belli sayıda kardeşlerimiz, tanıdığım, sevdiğimiz insanlar çok ağır hakaret etti. Divan Başkanı bunu teşvik etti. Bizim lehimize konuşanları susturmaya çalıştı. 

"GALATASARAY'A KARŞI KUTSAL SAVAŞ AÇILDI"

Galatasaray'a karşı kutsal bir savaş açıldı. Salı günü anlatacağım. Bu savaşta Galatasaray'ı psikolojik olarak transfer yarışına soktular. Sanki ne kadar çok transfer yaparsanız ayrı bir kupa alacaksınız diye. 38. kupamızı bu sezon alacağız. Bundan bütün taraftarlarımız emin olsun. Kendine güvensin. Galatasaray dünyann en büyük sivil toplum ve futbol kulüplerinden biridir." 

"TUTAR OLARAK EN BÜYÜK İNDİRİMİ FALCAO YAPTI"

Falcao'yu söylemek istiyorum. Çok değerli ve karakterli bir futbolcu. O da açılacak. Türkiye'de oynanan futbola ve hakem yorumlarına alışacak. Gereğini yapacak. Bizi bugüne kadar utandırmadı. Tutar olarak en büyük indirimi Falcao yaptı.
 

Galatasaray Videoları