comScore

FutbolArena TV

Mustafa Cengiz'den Falcao ve Fatih Terim itirafı

09 Kasım 2019, Cumartesi 16:57

Süper Lig'de Gaziantep FK ile deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray'da Mustafa Cengiz de Antep'e gitti. Havaalanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mustafa Cengiz, Radamel Falcao transferiye ilgili Real Madrid Başkanı Perez ile aralarında geçen konuşmayı anlattı.
 
Galatasaray Haberleri: Real Madrid, Falcao'yu transfer etmek istedi mi?

Falcao transferi hakkında konuşan Mustafa Cengiz, "Falcao geldiğinde ölümüne oynadı. Topukta bir ödem oldu, onun geçmesini bekliyoruz. Buraya para için gelmedi. Kendisine bonuslarla birlikte Monaco 9,5 milyon euroluk sözleşme teklif etti ama reddetti. Real Madrid Başkanı Perez bizi tebrik etti. 'Neden bizi tebrik ettin sevgili Perez?' diye sorduğumda, 'Biz Falcao'yu çok istedik ama bize kusura bakmayın Galatasaray'a gideceğim dedi.' şeklinde yanıt verdi. Arkasından diğer Madrid takımı da teklif yapmış ama her ikisini de reddettmiş. Biz bunu bizzat Perez'den dinledik." dedi.

"FATİH TERİM İLE ARAMIZDA HİÇBİR SORUN YOK"
Fatih Terim ile aralarında sorun olduğu iddiaları hakkında konuşan Cengiz, "Galatasaray dinamik bir kulüp. Şartlar ve koşullar elverdiği sürece değişimler olabilir. Galatasaray'ı bölmek isteyen rakipler olabilir. Hocamızla her hafta uzun uzun görüşüyoruz. Bizim bir sorunumuz yok ve bir sorun varmış gibi gösterenlere gülüyoruz. Buna alet olanlara da hocamızla birlikte selam söylüyoruz." ifadelerini kullandı.

"BİZİM DURUŞUMUZ BELLİ"

Şampiyonlar Ligi'nde gol atmaları halinde asker selamı vermelerini düşünüp düşünmeyecekleriyle ilgili soruya yanıt veren Mustafa Cengiz, "Düşünürüz. Biz kendimiz zaten selam veriyoruz. Kulüpler Birliği olarak da bildiri yayınladık. Bizim duruşumuz belli. Gelecek kuşakların eziyet çekmemesi için devletimizin verdiği uğraşın yanındayız." dedi.

Galatasaray Videoları

SON VİDEOLAR