comScore

Mustafa Bozbağ: 'İstediğimiz yerde değiliz'

24 Ekim 2016, Pazartesi 17:01
Mustafa Bozbağ: 'İstediğimiz yerde değiliz'

TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ ligde istedikleri konumda olmadıklarını ifade etti. 

FutbolArena - TFF 1. Lig'de 11 puanla 9.sırada yer alan Giresunspor'da Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ ligde ki sıralamadan memnun değil. Mustafa Bozbağ yaptığı açıklamada "Tam arzu ettiğimiz yerdeyiz diyemem ama futbol olarak Giresunspor'un Elazığspor maçının ilk yarısı hariç iyi oynadığını düşünüyorum." dedi.
 
Genel işleyişten memnun olduğunu aktaran Mustafa Bozbağ, "Tam arzu ettiğimiz yerdeyiz diyemem ama futbol olarak Giresunspor'un Elazığspor maçının ilk yarısı hariç iyi oynadığını ve mücadele ettiğini düşünüyorum. Ligin 8'inci haftası, önümüzde çok uzun bir maraton var, bu maratonda böyle kazalar olacak. Ne bir yenilgiyle Giresunspor takımı bu lige havlu atacak ne de bir galibiyetle şampiyon olacak." şeklinde değerlendirmede bulundu.
 
Teknik Direktörleri Mustafa Kaplan hakkında da konuşan Mustafa Bozbağ, "O kadar Giresunsporlu, o kadar maçı ve bu şehri yaşayan bir insan, içimizden birisi. Giresunspor'dan hiçbir zaman talebi olmadı, Giresunspor'a kendisi zarar vereceğini anladığı anda da bir şeyi Giresunspor yönetimine bırakmayacak kadar da onurlu ve düzgün bir arkadaşımız Mustafa Kaplan. Hem oynattığı oyundan hem cesaretinden hem de şahsıma ve yönetim kuruluna verdiği izlenimden biz memnunuz" ifadelerini kullandı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.