comScore

Giresunspor Giresunspor

Mustafa Bozbağ: "Şampiyonluğu çok istiyorum" - Giresunspor Haberleri

23 Şubat 2017, Perşembe 16:27
Mustafa Bozbağ:

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, şampiyonluk özlemi içerisinde olduklarını söyledi.

FutbolArena - TFF 1. Lig'de şampiyonluk yarışı veren takımlardan biri olan Giresunspor'da başkan Mustafa Bozbağ şampiyonluk inancı içerisinde olduklarını ifade etti. AA'ya konuşan Bozbağ, Giresunspor'un tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, takıma güvendiklerini ve Süper Lig inancını artık daha çok benimsediklerini kaydetti.

Ligin daha bitmediğini, önlerinde çok uzun bir süre olduğunu vurgulayan Bozbağ, yarın oynayacakları Elazığspor maçını kazanarak 40 yıllık hayali kovalamaya devam etmek istediklerini belirtti.
Bozbağ, galibiyetlerin art arda gelmesiyle Süper Lig beklentilerinin arttığına işaret ederek, "Benim de özlemim şampiyonluk ama tedbirli olmakta fayda var, sonuna kadar bu hedefi kovalayacağız. Şampiyonluğu çok temenni ediyorum." diye konuştu. 

Taraftarlardan takımı yalnız bırakmamalarını isteyen Bozbağ, "18 milyon lira borç ile gelip sıfırlamak ve sonrasında 30 milyon lira bütçeye sahip takımlarla aynı hedefin peşinden koşmak kolay değil. Birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Mali disiplini bozmadan yola devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)