comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Musa Çağıran'dan Fatih Terim'e mesaj

18 Ekim 2016, Salı 13:55
Musa Çağıran'dan Fatih Terim'e mesaj

Osmanlıspor forması giyen Musa Çağıran, Fatih Terim'e mesaj yolladı.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor'da forma giyen ve bu sezon sergilediği performansla dikkat çeken Musa Çağıran, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e mesaj yolladı. Terim'in kararlarına saygı duyduğunu ifade eden oyuncu, milli takıma çağırılmak için her zaman beklediğini söyledi.

AA'da yer alan habere göre; Musa Çağıran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir gün milli takım için kendisine de fırsat geleceğine inandığını belirterek, "Milli takıma çağrılmadığım için ben de üzülüyorum. Her Türk futbolcu gibi o formayı giymeyi istiyorum." dedi.
Altyapılarda milli takım forması giydiğini ve kaptanlığını yaptığını hatırlatan Musa, "Sonuçta karar burada Fatih hocanın. Aldığı kararlara saygı duymak zorundayız. O yüzden ben işimi yapacağım. Bir gün inşallah bana da fırsat gelir. Bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'in milli takıma gelmeden önce de eleştirildiğini anlatan Musa, şöyle konuştu:

"Milli takımdaki gerginlikler inşallah biter. Burada önemli olan milli takımımız. Sonuçta futbolcu da hoca da zamanla gidiyor. Önemli olan kulüpler ve mili takım. İnşallah her şey yoluna girer ve başarı gelir. Öncesinde çok büyük bir başarı var ortada. İmkansız denilen gruptan üst üste galibiyetler alarak Avrupa Şampiyonası'na katıldılar. Ben Dünya Kupası'na gideceğimize inanıyorum."

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.