comScore

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur aşkı bitti mi? Tatil görüntüleri

21 Temmuz 2017, Cuma 15:19
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur aşkı bitti mi? Tatil görüntüleri

Murat Dalkılıç Merve Boluğur aşkı bitti mi? Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılık iddialarına karşılık birlikte objektiflere poz verdi.

FutbolArena - Murat Dalkılıç Merve Boluğur ayrıldı mı? Şarkıcı Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur arasında yaşanan aşkla ilgili ortaya atılan iddialara ünlü çiftten yanıt geldi. İkilinin aşklarının sona ereceği iddialarına karşılık objektiflere samimi pozlar veren ikili ayrılık iddialarını yalanladı.
 

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrıldı mı?


Sözcü'de yer alan habere göre; Bir süredir boşanma dedikoları ile boğuşan ikili, çıktıları Bodrum tatilinde stres attı. Aylardır yan yana görüntü vermeyen Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, kiraladıkları lüks tekne ile Yalıkavak'ta açıklarına geldi.

Ortak olduğu Granada Dodo Beach'in karşı adasında demirleyen ikili, gün boyu teknede oturarak sohbet etti. Bir ara bot ile kıyıya gelen ve gazetecileri fark eden popçu, “Kolay gelsin, iyi kamufle olamamışsınız” diyerek muhabirlere takıldı. Ortaklarını teknesine getirerek kısa süreli toplantı yapan Dalkılıç, sonrasında deniz sefası yaptı.

Aktüel Haberler hakkında tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.