comScore

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile fotoğraf paylaştı (Murat Dalkılıç, Hande Erçel İnstagram)

17 Nisan 2018, Salı 18:49
Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile fotoğraf paylaştı (Murat Dalkılıç, Hande Erçel İnstagram)

Şarkıcı Murat Dalkılıç uzun zamandır magazinden gizlediği yeni aşkı Hander Erçel ile birlikte fotoğraf yayınladı. Murat Dalkılıç Hander Erçel aşkı ilk kez görüntülendi. Murat Dalkılıç Hande Erçel ile fotoğraf paylaştı. 

FutbolArena - Şarkıcı Murat Dalkılıç ile sinema ve dizi oyuncusu Hande Erçel bir süredir birliktelerdi. Şarkıcı Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından sevgilisi Hande Erçel ile ilk kez fotoğraf paylaştı. Murat Dalkılıç'ın paylaştığı Hander Erçel fotoğrafı günün en çok tıklanan resimleri arasına girdi.


Murat Dalkılıç ve Hande Erçel birlikte mi?


Geçtiğimiz sene Merve Boloğur ile boşanan Murat Dalkılıç bir süredir sinema ve dizi oyuncusu Hande Erçel ile birlikteydi. İkili bir süre birlikteliklerini magazinden saklarken şarkıcı Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından sevgilisi Hande Erçel ile birlikte yemek yedikleri fotoğrafı paylaştı. Paylaşım Murat Dalkılıç ve Hander Erçel hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı.

İŞTE O FOTOĞRAF


Murat Dalkılıç Kimdir - Murat Dalkılıç Hander Erçel aşkı


Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Babası Mehmet Sedat Dalkılıç, annesi Hanife Kural'dır. İlk ve orta öğretimini Kuşadası'nda tamamladı. ... Piyano eğitimi de alan Murat Dalkılıç, İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden 2012 yılında mezun oldu.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.