comScore

Murat Ceylan sakatlandı çenesi mi çıktı, son dakika Murat Ceylan konseydeki görüntü!!! (26 Mart 2018 yeni bölüm)

26 Mart 2018, Pazartesi 20:49

Murat Ceylan Survivor'da sakatlandı! Survivor 26 Mart 2018 Pazartesi yeni bölümünde Murat Ceylan parkurda çenesini vurunca panik halinde "Çenem çıktı mı? diye sordu. Bu yaşanan son dakika sakatlığının ardından Murat Ceylan, Survivor'dan ayrılıyor mu? soruları da beraberinde getirdi. Tüm gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Murat Ceylan sakatlandı mı? Murat Ceylan'ın çenesi mi çıktı? Murat Ceylan Survivor'dan ayrılıyor mu? Survivor 26 Mart 2018 Pazartesi günü yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler takımı arasında oynanan ödül oyununda Murat Ceylan'ın sakatlığını görenler şoke etkisi yaşadı. Murat Ceylan nasıl sakatlandı ve Murat Ceylan'ın sağlık durumu, sakatlığıyla ilgili tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Murat Ceylan'ın Survivor'da sakatlanması (26 Mart 2018 Survivor yeni bölüm)


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de All Star takımının başarılı yarışmacılarından Murat Ceylan 26 Mart'ta yeni bölümde bir sakatlık yaşadı. Parkur esnasında düşen ve çenesini vuran Murat Ceylan, doktora panik halinde "Çenem çıktı mı?" diye sordu. Murat Ceylan'ın sağlık durumu ve sakatlığı hakkında son dakika bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Murat Ceylan Survivor'dan ayrılıyor mu?


All Star takımının başarılı yarışmacılarından Murat Ceylan, All Star ile Gönüllüler takımı arasında oynanan ödül oyunu esnasında parkuda ayağı kaydı ve çenesini kötü bir şekilde çarptı. Takım arkadaşları ve doktorun yanına gelmesiyle Murat Ceylan, "Çenem çıkmış mı?" diye panik halinde bir soru yöneltti. Murat Ceylan ciddi bir sakatlık yaşamasına ve çenesinden çok tehlikeli sakatlık geçirmesine rağmen yaşadığı bu talihsiz anın Survivor'a veda edecek kadar kötü olmadığı bilgisine ulaşıldı. 

Murat Ceylan kimdir?


Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. 17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.
2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan "Yeni Nesil" adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekti. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kosneydeki görüntüye göre Murat Ceylan'ın ciddi bir sağlık probleminin olmadığı gözlemlendi. Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.