comScore

Murat Ceylan kimdir? Survivor Murat Ceylan kaç yaşında? Murat Ceylan nereli? Murat Ceylan'ın şarkıları ve albümü (Survivor Murat elendi mi?)

23 Haziran 2018, Cumartesi 00:27
Murat Ceylan kimdir? Survivor Murat Ceylan kaç yaşında? Murat Ceylan nereli? Murat Ceylan'ın şarkıları ve albümü (Survivor Murat elendi mi?)

Murat Ceylan'da Survivor'da elendi. Survivor'da kim elendi? sorusu yanıt buldu. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor Murat elendi mi? diye merak edenler için Murat Ceylan elendi. Survivor'dan Murat'ın elenmesinin ardından Murat Ceylan'ın kim olduğu araştırılmaya başlandı. Peki Murat Ceylan kimdir? Murat Ceylan nereli? Murat Ceylan ne iş yapar? Murat Ceylan müzikleri ve Murat Ceylan'a dair merak edilenler burada. 

FutbolArena - Survivor Murat elendi mi? Murat Ceylan elendi mi? Murat Ceylan'ın Survivor'dan elenip elenmediğini merak eden Survivor severler, Survivor son bölümün ardından Survivor ada konseyinde kim elendi? diye merak etmeye başladı.
Murat Ceylan Survivor'dan elendi. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde Murat Ceylan elendi. Murat Ceylan'ın elenmesinin ardından Survivor Murat Ceylan'ın kim olduğu araştırılmaya başladı. Murat Ceylan kimdir? Murat Ceylan nereli? Murat Ceylan kaç yaşında? Murat Ceylan ne iş yapıyor? Murat Ceylan müzikleri ve şarkılarına dair merak ettikleriniz haberimizde. 
 

Survivor Murat Ceylan son dakika ada konseyi


Murat Ceylan Survivor'dan elendikten sonra ada konseyinde duygusal ve örnek bir konuşma yaptı. Murat Ceylan şu ifadeleri kullandı. 
Murat Ceylan elendikten sonra son derece üzgün bir şekilde knouşma yaparken, şunları söyledi: "Çok güzel bir sezon geçirdim. 2013'te beni izleme fırsatı yakalayanlar nasıl bir yarışmacı olduğumu görmüştür. Aradan 5 sene geçtim ve başladığımız yere geldik. Biz de o süreçte hayatımızda bir yerlere gelmeye çalıştık. Survivor'daki performanslarımız hayatımızın yerlerinde, mesleğimizin bir odağı olmadı. Biz burada elimizden geleni yapmaya çalıştım. Hilmicem haricinde önceki sezondan burada tanıdığım kimse yoktu. Bir tek Hakan'dan dışarıdan merhabalaşmamız vardı. Ben buradaki tüm yarışmacıları tanıdığım için mutluyum. Kimseyle ilgili kötü düşüncem yoktur." 


 

Survivor Murat Ceylan'ın yaşadığı sakatlık


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler takım oyunu olan salıncak üzerinde çubukları deliğe yerleştirme oyununda karşı karşıya gelecekler. Bir takım oyunu olan bu mücadelede Survivor Murat salıncakta çemberin etrafındaki direğe çok kötü çarptı. Boynunu direğe vuran gözyaşlarına hakim olamadı. Survivor Murat'ın sakatlandığı anın ardından Acun Ilıcalı ve doktor Metin Kuş oyun alanına geldi. Doktor Metin Kuş Murat'ın boynunda herhangi bir kırık olup olmadığına bakarken, Murat ise acının verdiği etkiyle yaşlarına hakim olamadı. Murat'ın bu sakatlığına rağmen Survivor'dan ayrılmasına neden olacak bir sorunu olmadığı öğrenilirken, diğer tarafta Murat'ın sakatlandığı anda Murat'ın boynunda herhangi bir kırık veya çatlak olup olmadığı öğrenildi. 


 

Murat Ceylan kimdir?


Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. 17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan "Yeni Nesil" adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekti. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

MURAT CEYLAN'IN ŞARKISINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)