comScore

Müjde geldi! Türkiye - Letonya maçı seyircili oynanacak

28 Mart 2021, Pazar 16:51
Müjde geldi! Türkiye - Letonya maçı seyircili oynanacak

TFF, Türkiye - Letonya maçına Atatürk Olimpiyat Stadı'nın yüzde 15 kapasitesi kadar seyirci alınacağını açıkladı.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye ile Letonya arasında Atatürk Olimpiyat Stadyumu'da oynanacak maça stadın %15 kapasitesi oranında seyirci alınacağını açıkladı. Buna göre 76 bin 761 kapasiteli Atatürk Olimpiyat Stadyumu'ndaki Türkiye - Letonya maçına 11 bin 514 taraftar alınacak.
 

Türkiye - Letonya maçının biletleri ne zaman satışa çıkacak?


TFF'nin açıklaması şu şekilde:

"2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda 30 Mart Salı günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Türkiye-Letonya karşılaşmasına yüzde 15 kapasitesi oranında seyirci alınacaktır. 
Sadece bu milli maça özel olarak gerçekleşecek uygulamada, UEFA ve TFF Sağlık Kurulu protokollerinde belirlenen tüm sağlık tedbirleri ve HES kodu zorunlu olacaktır. Türkiye-Letonya maçının biletleri ile ilgili detaylar ayrıca ilan edilecektir."

LETONYA MAÇININ HAKEMİ BELLİ OLDU

A Millî Takımımızın 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda 30 Mart 2021 Salı günü Letonya ile oynayacağı karşılaşmanın hakemi belli oldu.

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak ve 21.45'te başlayacak karşılaşmayı Polonya Futbol Federasyonu'ndan Daniel Stefanski yönetecek. Daniel Stefanski'nin yardımcılıklarını Konrad Sapela ve Michal Obukowicz yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Yunanistan Futbol Federasyonu'ndan Aristotelis Diamantopoulos olacak.

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!