comScore

Müjde Ar 36 yıl sonra tecavüz sahnesinin intikamını aldı (Müjde Ar kimdir?)

12 Mayıs 2018, Cumartesi 10:54
Müjde Ar 36 yıl sonra tecavüz sahnesinin intikamını aldı (Müjde Ar kimdir?)

Ünlü oyuncu Müjder Ar 36 yıl önce oynadığı İffet filminin bir benzer sahnesini yeni rol aldığı dizide gerçekleştirdi. Müjde Ar, İffet filminde geçen sahneyi yeni dizi setinde tekrarladı. Müjde Ar kimdir? Müjder Ar'ın İffet filmi tecavüz sahnesi. Müjder Ar kaç yaşında gibi sorularınızın cevapları haberimizde.

FutbolArena - Yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı ve uzun yıllar büyük tartışmalara yol açan İffet filminin tecavüz sahnesinde başröl oynayan Müjde Ar, 36 yıl sonra aynı sahnenin intikamını aldı. Dizi çekimi için kamere karşısına geçen Müjde Ar, rol rereği iki oyuncunun kafasını cama sıkıştırdı. Bu anlar Müjde Ar'ın 36 yıl önce oynadığı ve büyük tartışmalara yol açtığı unutulmaz filimler arasına girdiği İffet filminin intikamını almış oldu.


MÜJDE AR İFFET FİLMİ SAHNESİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Müjde Ar'ın başrölünü oynadığı İffet filminde taksi şöförü Cemil, Müjder Ar'ın kafasını arabanın camını sıkıştırıp tecavüz etmişti. Ancak bu kez roller dizi setinde değişti. Müjde Ar rol gereği iki oyuncunun kafasını cama sıkıştırdı ve ortaya eğlenceli anlar çıktı.


Müjder Ar kimdir?


Müjde Ar, Türk sinema ve dizi oyuncusu. Özellikle, 1980'li yıllarda rol aldığı filmlerle, sinemada kadın kimliğini özgürleştiren, kadın cinselliğine farklı bir bakış açısı getiren kadın filmlerinin unutulmaz oyuncusu olmuş, Türk sinemasındaki kadın

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"