comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Muharrem Usta'nın çalıştığı teknik direktörler - Trabzonspor Haberleri

22 Mayıs 2016, Pazar 18:38
Muharrem Usta'nın çalıştığı teknik direktörler - Trabzonspor Haberleri

Aralık ayında Trabzonspor'un başına gelen Muharrem Usta, kulübün sorunu teknik direktör değil sistem dedi 6 ayda 3 hoca değişti.

FutbolArena Detay - Trabzonspor yeni sezona Teknik Direktör Ersun Yanal ile girecek. Trabzonspor Başkanlık koltuğunda 6 ayı geride bırakmak üzere olan Muharrem Usta, teknik adam konusunda mevcut politikasının tam tersini uyguladı.
 

Muharrem Usta'nın çalıştığı teknik direktörler


Göreve geldiğinden beri Trabzonspor'un “sistem” sorunu olduğunu, teknik adam sorunu olmadığını her fırsatta anlatan Usta, görev yaptığı 6 aylık süre içinde tam 3 teknik adamla çalıştı.

Göreve geldiğinde Sadi Tekelioğlu ile çalışan Usta, ligin 19. haftasında takımın başına Hami Mandıralı'yı getirdi. Usta ligin bitimine bir hafta kala Hami Mandıralı dönemini resmen bitirerek, Trabzonlu ismin yerine takımın eski hocası Ersun Yanal'ı getirdi.
 

Muharrem Usta'nın Şenol Güneş açıklaması


24 Mart'ta A Spor'a konuşan Trabzonspor Başkanı Usta şu sözleri söylemişti:
“İddiası olmayan, yıkılmış, dağılmış, heyecanı kalmamış, her türlü sorunla iç içe olan Trabzonspor kötü giderken ben bakıyorum taraftarımız bu kez şunu diyor; Hami gitsin. Buradan sesleniyorum ve diyorum ki; arkadaşlar sorun Hami değil, sorun Sadi hoca değil, sorun Şota değil, sorun Vahit hoca değil, bakın biz Şenol Hocayı da gönderdik. Sorun Hoca olsaydı çözüm ne kadar kolay olurdu. Başka başka şeyler var o nedenle Hami de bizim evladımız, biz Şenol Hocaya da kötülük yaptık, ben üzülüyorum.”

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!