comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Muharrem Usta'dan Fenerbahçe'ye 2010-11 sezonu göndermesi

24 Şubat 2017, Cuma 22:52
Muharrem Usta'dan Fenerbahçe'ye 2010-11 sezonu göndermesi

Muharrem Usta, "Yedinci şampiyonluk bizim için çok önemli. Ondan hiç vazgeçmedik. Alem ne derse desin biz şampiyonuz." diye konuştu.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, "Efsane Avni Aker'e Veda" belgeselinin galasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 

Muharrem Usta'dan 2010-11 sezonu açıklaması


Anadolu Ajansı'nın haberine göre şike soruşturmasının açıldığı 2010-11 sezonu hakkında konuşan Muharrem Usta, "Üniversiteye gittiğim yıl 6. şampiyonluğumuzdu. Yedinci şampiyonluk bizim için çok önemli. Ondan hiç vazgeçmedik. Alem ne derse desin biz şampiyonuz." ifadelerini kullandı.

2017 yılı itibariyle Trabzonspor'un çıkışını değerlendiren Usta, Bu bir yolculuk. Kulüp olarak zor şartlardan geçiyoruz. Gittikçe üzerine koyarak ilerlemek istiyoruz. İkinci devrede bunu göstermeye başladık. İnişli çıkışlı dönemlerimiz olacaktır. Nerede eksiğimiz var göreceğiz ama takım olma yolunda ilerliyoruz. Umutluyuz. Bütün hazırlığımız gelecek sene için. Gelecek sezon ciddi bir Trabzonspor göreceğiz. Başarılı dönemlerimizi tekrar hatırlatan bir Trabzonspor olsun istiyoruz. Bunun da olacağına inanıyorum." sözlerini sarf etti
Usta belgesele dair yaptığı konuşmada, "Trabzon ve Trabzonspor özetle bir dünya markası. Nereye gitsek Trabzon, Ankara, İstanbul, yurt dışında hayranlarımız var. Bugün bizi burada buluşturan bordo-mavidir ve yaşadığımız şampiyonluklardır. Büyük bir çınarı konuşuyoruz. Bundan sonra daha da büyük duruma getirmek için çalışacağız." diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"