comScore

FutbolArena TV

Muharrem Usta: 'FIFA'ya başvuracağız'

19 Nisan 2017, Çarşamba 18:05

İstanbul'daki bir alışveriş merkezinde TS Club Mağazası'nın açılışını yapan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yaptığı açıklamada “2010-2011 şampiyonluğuyla ilgili olarak FIFA'ya başvuracağız” dedi. 

İstanbul'da bir alışveriş merkezinde bulunan TS Club Mağazası'nın açılışı Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takım kaptanı Onur Kıvrak ve Mağazalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp'in katılımıyla gerçekleşti. Trabzonspor taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği açılışta, Başkan Muharrem Usta, engelli bir Trabzonspor taraftarına forma hediye etti. Birçok taraftar, Muharrem Usta ve Onur Kıvrak'la fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

“Her açıdan sağlıklı bir yapılanma içindeyiz”
Mağaza açılışını yaptıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, “Bugün açılışta sizinle beraberiz. Bütün kulüplerde olduğu gibi Trabzospor'da da mağazacılık önemli. Taraftara ulaşmanın en kolay yollarından birisi. Geldiğimiz günden bu yana aslında TS Club'larda yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Buradaki mağaza ile bilikte bunların devamını da göreceğiz. Taraftarımıza her yerde yakın olmak istiyoruz. Renklerin etkinliği, doğası gereği sportif başarıyla iç içe. Trabzonspor zor günlerden geçti ama artık geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Her açıdan sağlıklı bir yapılanma içerisinde. Sportif anlamda ne kadar güçlü oluyorsanız, taraftar gücünüz de o kadar güçlü oluyor. Mağazacılık dediğimiz şey de bununla paralel gidiyor. Bu mağazamız, bu bölgedeki açığı kapatacak. Bölgenin kalbine yerleşmiş olduk. Bundan sonra devamını da getirmiş olacağız” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Videoları