comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Muharrem Usta: 'Eren Derdiyok ile anlaşmıştık'

14 Kasım 2016, Pazartesi 16:57
Muharrem Usta: 'Eren Derdiyok ile anlaşmıştık'

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Eren Derdiyok'un transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Eren Derdiyok'u transfer etmek için kendisiyle anlaştıklarını fakat taraftarların sosyal medyada yaptıkları siyasi yakıştırmalar nedeniyle transferin son anda gerçekleşmediğini söyledi.

Kuzey Ekspres'e konuşan Muharrem Usta şunları söyledi:
"Eren Derdiyok listemizin birinci sırasındaydı. Ailesi hastanemizde kaldı. Konuştuk, anlaştık. Ancak sosyal medyada bu oyuncuyla ilgili o anlamsız siyasi yakıştırmalar yazılınca gelmekten vazgeçti. Yani taraftar yüzünden alamadık. Bu transfer olmayınca da forvet için diğer alternatifler arasında bulunan Suk'u teklif ettiler bizde aldık. Transferlerin de yüzde 70'ini ben bitirdim."

"Ersun Yanal'a Galatasaray maçından önce şunu söyledim; Rahat ol, bu takım bugün kaybetse de kazansa da yolumuza devam edeceğiz. Asla bir yere gitmek yok. Biz böyle başarılı oluruz. Sabırlı olacağız. Bu sabrın bizi nerelere götüreceğine hep birlikte tanıklık etmek istiyoruz."

"Çok çalıştık, çok efor harcadık. Heyecanlıyız, umutluyuz. Akyazı'ya inşallah Adanaspor maçıyla ‘merhaba' demek istiyoruz. Burası için farklı aktiviteler hazırlamalıyız. 18 Aralık'da ki resmi açılışta bazı görseller olacak."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"