comScore

Muharrem İnce'nin İzmir mitingine kaç milyon katıldı? (Muharrem İnce İzmir mitingi İZLE)

21 Haziran 2018, Perşembe 20:35
Muharrem İnce'nin İzmir mitingine kaç milyon katıldı? (Muharrem İnce İzmir mitingi İZLE)

Sosyal medya Muharrem İnce'nin İzmir mitingini konuşuyor. CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, İzmir'de milyonlara hitap etti. Muharrem İnce'nin İzmir mitingi. Muharrem İnce, İzmir, Muharrem İnce'nin İzmir mitingine kaç milyon insan katıldı? Muharrem İnce'nin İzmir mitingini izlemek için haberimize tıklayabiliriniz.

FutbolArena - 24 Haziran Pazar günü yapılacak erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkan Adayı Muharrem İnce, İzmir'de uzun yıllar konuşulacak bir miting gerçekleştirdi. CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İzmir'de yaptığı muhteşem mitingine kaç milyon insan katıldı? Muharrem İnce'nin İzmir mitingi İZLE. Muharrem İnce'nin İzmir mitingine katılım sayısı kaç?


Muharrem İnce'den muhteşem İzmir mitingi


24 Haziran günü yapılacak erken seçimde Cumhurbaşkanı adaylarından birisi olan Muharrem İnce 21 Haziran Perşembe günü İzmir'de milyonlara seslendi. Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin günlerdir beklenen İzmir mitingini gerçekleşti. 24 Haziran Pazar günü yapılacak erken seçim öncesinde İzmir Kordon'da kurulan dev mitingin alanında İzmir halkına seslenen Muharrem İnce gündeme oturdu.

2,5 MİLYON İNSAN SELİ
Sosyal medyada Muharrem İnce'nin milyonları bulan İzmir mitinğini konuştu. Muharrem İnce'nin İzmir mitingine polis kamerasına yansıyan toplam 2,5 milyon insanın katılığı söyleniyor.


MUHARREM İNCE'NİN İZMİR MİTİNGİ İZLE 

Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? (Muharrem İnce hayatı)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı. Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu. Muharrem İnce evli ve 1 çocuk babasıdır.


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)