comScore

Muharrem İnce'nin Ankara mitingi (Muharrem İnce'nin Ankara mitingini İZLE)

22 Haziran 2018, Cuma 18:41
Muharrem İnce'nin Ankara mitingi (Muharrem İnce'nin Ankara mitingini İZLE)

Muharrem İnce Ankara mitingi. Muharrem İnce'nin Ankara mitingi izle. Muharrem İnce, Ankara'da milyonlara seslendi. CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Ankaralılara seslendi. Muharrem İnce'nin Ankara mitingini izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.

FutbolArena - 24 Haziran Pazar günü yapılacak erken seçim ile birlikte Türkiye'de seçmen hakkına sahip vatandaşlar yeni Cumhurbaşkanını ve Milletvekili oylaması yapacak. CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce bugün Ankara'da muhteşem bir miting gerçekleştirdi. Ankara'da milyonlara konuşan Muharrem İnce'nin Ankara mitingi sosyal medyada günün konusu oldu. Muharrem İnce, Ankara mitinginde neler konuştu? Muharrem İnce'nin Ankara mitingine kaç milyon insan katıldı? detaylar haberimizde.


Muharrem İnce'nin Ankara mitingine kaç milyon insan katıldı?


Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnde dün katıldığı İzmir mitinginden sonra bugün Ankara'da miting gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Ankara'da düzenlediği mitinge milyonlar katıldı. Milyonlarca Ankara vatandaşına miting alanında hitap eden Muharrem İnce seçilmesi halinde yerine getireceği icraatları sıraladı. Muharrem İnce'nin Ankara'da düzenlediği muhteşem mitinge milyonlarca Ankara vatandaşı katılırken bu katılım sosyal medyada günün konusu oldu. Muharrem İnce, asgari ücret ile çalılanlara ve çiftçilere müjdeler verdi.


MUHARREM İNCE'NİN ANKARA MİTİNGİ İZLE 

Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? (Muharrem İnce aslen nereli?)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı.

Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu. Muharrem İnce evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"