comScore

Muharrem İnce Maltepe mitingine kaç milyon katıldı? (Muharrem İnce Maltepe mitingi İZLE)

23 Haziran 2018, Cumartesi 15:15
Muharrem İnce Maltepe mitingine kaç milyon katıldı? (Muharrem İnce Maltepe mitingi İZLE)

Muharrem İnce Maltepe mitingine kaç milyon insan katıldı. Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İstanbul Maltepe'de yaptığı mitinge kaç milyon insanın katıldığı merak ediliyordu. Muharrem İnce mitingde neler söyledi, Muharrem İnce mitingine kaç kişi katıldı, Muharrem İnce mitinginde taraftarlar var mıydı?  Muharrem İncemitinginden son dakika haberleri burada.

Muharrem İnce Maltepe mitingi tamamlandı. Muharrem İnce Maltepe mitingine kaç milyon insan katıldı? Muharrem İnce Maltepe mitingine katılanların sayısı oldukça merak ediliyordu. Muharrem İnce İstanbul'da yaptığı son mitinginde vatandaşlara neler söyledi? Polis kaynaklarına göre Muharrem İnce Maltepe mitingine katılanların sayısı kaç oldu? Muharrem İnce Maltepe mitinginden tüm bilgileri derledik. 
 

Muharrem İnce Maltepe mitinginde neler söyledi? (Muharrem İnce Maltepe mitingi İZLE)


Muharrem İnce Maltepe'de düzenlediği mitingde coşkulu bir kalabalığa karşı konuştu. Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, daha önce yaptığı çağrıda Maltepe'deki mitinge 5 milyon insanın gelmesini istemişti. Halk TV'den yapılan açıklamada polis kaynaklarına göre Maltepe'deki mitingi izlemeye gelenlerin sayısı tam 5 milyon olarak açıklandı

MUHARREM İNCE'NİN AÇIKLAMALARI
"İstanbul'u beş yıl içerisinde 20 milyon turist 25 milyar dolar getiren turizm merkezi yapacağız. Gastronomi, kültür sanat turizmini canlandıracağız. Erdoğan kendisinden önceki projeleri devam ettirmiştir. Ben de yarım kalan işleri devam ettiririm. Projem üç B. Barışacağız, büyüyeceğiz, bölüşeceğiz."

Türkiye'deki dört milyon Suriyelinin davulla zurnayla evine gideceğini belirten cumhurbaşkanı adayı, Passolig uygulamasının hemen kaldırılacağını söyledi. İnce'nin verdiği bilgiye göre, OHAL uygulaması da iki hafta içinde son bulacak.MUHARREM İNCE TWİTTER İÇİN TIKLA!
 

Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? Muharrem İnce aslen nereli (22 Haziran Muharrem İnce Maltepe mitingi)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı. Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu. Muharrem İnce evli ve 1 çocuk babasıdır.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.