comScore

Muharrem İnce Cumhurbaşkanı adayı oldu (Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında, evli mi, nereli?)

04 Mayıs 2018, Cuma 10:41
Muharrem İnce Cumhurbaşkanı adayı oldu (Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında, evli mi, nereli?)

CHP, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Muharrem İnce'nin ismini açıkladı. Muharrem İnce 24 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlere girecek. Peki Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor gibi merak edilenleri derledik.

Muharrem İnce kimdir? Cumhuriyet Halk Partisi, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olarak Muharrem İnce'yi açıkladı. Peki Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? Muharrem İnce'nin asıl mesleği ne? Muharrem İnce erken seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olurken, kendisi hakkında merak edilen tüm kişisel bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Muharrem İnce evli mi, çocukları var mı? Muharrem İnce eğitim durumu nedir? Detaylar haberimizde.
 

Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? (Muharrem İnce aslen nereli?)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı.

Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu. 

Muharrem İnce evli ve 1 çocuk babasıdır.
 

Muharrem İnce Twitter paylaşımı (Muharrem İnce Twitter)


Muharrem İnce twitter paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Muharrem İnce Twitter hesabını aktif bir şekilde kullanarak takipçileriyle iletişimde kalıyor. Muharrem İnce bu sabah twitter hesabından yaptığı paylaşımda ailesiyle bir fotoğraf paylaştı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"