comScore

Muharrem İnce Ankara mitingi CANLI İZLE (CHP Ankara Mitingi CANLI İZLE - CHP Ankara mitingi kaç kişi katıldı?)

22 Haziran 2018, Cuma 17:19
Muharrem İnce Ankara mitingi CANLI İZLE (CHP Ankara Mitingi CANLI İZLE - CHP Ankara mitingi kaç kişi katıldı?)

CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce bu akşam Ankara'da miting düzenleyecek. İzmir'in ardından Muharrem İnce'nin Ankara'da düzenleyeceği mitingi internet ortamında izlemek isteyen vatandaşlar Muharrem İnce'nin mitingi saat kaçta? Muharrem İnce'nin Ankara mitingi ne zaman? Muharrem İnce'nin Ankara mitingini canlı izle şeklinde aramalar yapmaya başladı. Muharrem İnce'nin Ankara mitingini canlı izlemek için detaylar haberimizde. 

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İzmir'in ardından Ankara'da miting düzenleyecek. Muharrem İnce'nin Ankara mitinginin saat kaçta başlayacağını merak edenler internet ortamında Muharrem İnce Ankara mitingi saat kaçta? şeklinde aramalar yapmaya başladı. Peki Muharrem İnce'nin Ankara mitingi saat kaçta? Muharrem İnce'nin Ankara mitingi hangi kanalda? Muharrem İnce'nin Ankara mitingi ne zaman? Muharrem İnce'nin Ankara mitingini canlı izlemek ve Muharrem İnce'nin Ankara mitingine dair diğer detaylar haberimizde. 

Öte yandan Muharrem İnce'nin Ankara mitingini izlemek isteyenler sosyal medya ve internet ortamında CHP Ankara mitingi ne zaman? CHP Ankara mitingi ne zaman ve CHP Ankara mitingi saat kaçta diye aramalar yaparken, CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnci'nin CHP Ankara mitingini canlı izlemek için internet ortamında CHP Ankara mitinginin hangi kanalda yayınlandığını öğrendikten sonra CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi destekleyenler internet ortamına akın etmeye başladı. CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dünkü İzmir mitinginin ardından, bugün Ankara'da miting düzenleyecek. Ankara'da miting saat 18:00'de başlayacak. CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl ile CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener ve bazı milletvekili adayları Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli önünde basın açıklaması düzenledi. Burada konuşan İl Başkanı Güvener, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 22 Haziran saat 18.00'de Tandoğan Meydanı'nda miting yapacağını söyledi. Tüm vatandaşları mitinge davet eden Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ise "Biz bu mitingi eski hipodromda gerçekleştirecektik ama seçim kurulu maalesef bizim resmi başvurumuzu reddetti.


Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? (Muharrem İnce hayatı)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı. Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu.  Muharrem İnce evli ve 1 çocuk babasıdır.

MUHARREM İNCE HANGİ TAKIMLI?

MUHARREM İNCE MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"