comScore

Müge Boz kimdir? Müge Boz kaç yaşında, nereli? Müge Boz ne iş yapıyor?

09 Ekim 2018, Salı 16:15
Müge Boz kimdir? Müge Boz kaç yaşında, nereli? Müge Boz ne iş yapıyor?

Müge Boz kimdir, Müge Boz kaç yaşında? Müge Boz ne iş yapıyor gibi merak edilen konuların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hadi bilgi yarışmasını da sunan Müge Boz hangi dizilerde oynadı? Müge Boz filmleri var mı?

Müge Boz kimdir? Müge Boz kaç yaşında? Müge Boz ne iş yapıyor? Müge Boz evli mi? Müge Boz Instagram hesabı var mı? Müge Boz filmlerde oynadı mı? Müge Boz dizileri var mı? Müge Boz Hadi yarışmasında yeniden sıkça konuşulmaya başlandı. Peki Müge Boz kim sorusunun yanıtı ne? Detaylar haberimizde.
 

Müge Boz kimdir, kaç yaşında? Müge Boz ne iş yapıyor?


Müge Boz, 13 Nisan 1984 doğumludur. Müge Boz'un annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egelidir. Müge Boz'un bir kız kardeşi vardır. Müge Boz 12 yaşında babasının işi nedeniyle İzmir'e taşındı. İzmir Atatürk Lisesi mezunu olan Müge Boz ardından Anadolu Üniversitesi'nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü  bitirdi. Müge Boz birçok spor dalıyla da ilgilendi. Piyano eğitimi de alan Müge Boz, 2011 yılında Şüphe adlı dizide rol aldı. Ardından Turkcell reklamında boy gösteren Müge Boz, Nescafe 3'ü 1 arada reklamlarında da oynadı. 

Müge Boz aynı zamanda modellik ve oyunculuk da yapmakta. Müge Boz, Leyla İle MEcnun Dizisin'de de rol aldı. Ayrıca TRT 1'de yayınlanan Gurbette Aşk dizisinde de oynadı. Müge Boz son olarak Kayıt Dışı adlı dizide oynadı.
MÜGE BOZ INSTAGRAM İÇİN TIKLA >>

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.