comScore

Mucize Doktor yeni bölüm tek parça full izle FOX TV (Mucize Doktor 4. bölüm İZLE)

03 Ekim 2019, Perşembe 23:59
Mucize Doktor yeni bölüm tek parça full izle FOX TV (Mucize Doktor 4. bölüm İZLE)

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin yeni sezonu gösterime girdi. Mucize Doktor 4. bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV'nin sevilen yeni yapımı Mucize Doktor dizisinin 4. bölümü ekranlara geldi. Fox ekranında Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 3 Ekim 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm izle, Mucize Doktor Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde Beliz, Ferman'ı Tanju'nun ameliyatına sokmaya çalışır. Bütün birim birbirine girer ve Açelya'nın kıskançlık krizi sonunda Ali'ye patlar.
 

Mucize Doktor dizisi 4. bölümde neler oldu? (Mucize Doktor dizisi yeni bölüm)


Ali ve Nazlı bir karaciğer ameliyatının başarıyla gerçekleşmesi için şehirdeki bir diğer hastaneye gitmek üzere yola çıkarlar. Ali ve Nazlı o hastaneden karaciğer donör organı ile dönecektir ama beklenmeyen gelişmeler olur. Nazlı'nın istediği gibi gitmeyen yolculukta sürekli sorunlar çıkar. Hastanede ise entrikalar devam etmektedir. Beliz, hastanenin önemli bir hastasının ameliyatına Ferman'ın da girmesi için uğraş verir. Bu sırada bütün doktorlar kendilerini bir karmaşanın içinde bulur. Öte yandan Açelya kıskanlık krizilerine girer ve hıncını Ali'den çıkarır. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü olan Mucize Doktor 4. bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Mucize Doktor dizisi oyuncuları


ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)

KÜNYE

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Başrolünü Taner Ölmez'in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran "Mucize Doktor" her Perşembe 20.00'de FOX'ta.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)