comScore

Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

24 Ekim 2019, Perşembe 23:32
Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

Mucize Doktor dizisinin son bölümü olan Mucize Doktor 7. bölüm yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Dokto 8. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 8. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 24 Ekim 2019 Perşembe günü 7. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümün ardından Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisininde Açelya dipsiz bir hayal kırıklığına uğrar ve Tanju'yla Kıvılcım, Ali ve Adil'den kurtulma planını yürürlüğe sokar. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 8. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde
 

Mucize Doktor dizisi Ferman kimdir? (Onur Tuna)


30'larında, hastanenin yıldız cerrahı. Adil Hoca tarafından yetiştirilmiş. Ukala ve uzak görünüyor ama aslında bir sırrı var. Bu sır yüzünden aslında kalbinin ne kadar yumuşak olduğunu görmüyor kimse. Ferman duygularını bastırıyor. Çünkü cerrahlıkta duygusallığa yer olmadığını bilir; takındığı sert tavır aslında asistanlarının iyiliği içindir. Herkes ona saygı duyar, biraz da ondan çekinir. Başarılı bir kariyeri ve güzeller güzeli bir sevgilisi, Beliz'i var; daha şimdiden hayalini kurduğu her ne varsa, hemen hepsine sahip. Şimdilik Ali'nin hastaneye alınmasına karşı. Ama gelecekte neler olacağı bilinmez.

ONUR TUNA KİMDİR?
02.07.1985 tarihinde Çanakkale'de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ses eğitimi de aldı. 

1,95 boyunda olan Onur Tuna, ortaokul yıllarından itibaren lisanslı voleybol ve basketbol oynadı. Ortaokul ve lise yıllarında tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. İzmir'de Üniversitede okurken 4 yıl profosyonel mankenlik yaptı. İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde 2.5 yıl oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul'da Üç Mota , Ayla Algan , Craft ve Saim Güveloğlu'ndan eğitim almaya devam etti.MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 8. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 7. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 8. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 8. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)