comScore

Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

04 Ekim 2019, Cuma 00:00
Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 5. bölümünün yayınlanmasının ardından heyecan doruğa ulaştı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 5. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 3 Ekim 2019 Perşembe günü 4. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 4. bölümde neler oldu? Mucize Doktor dizisininde Ali ve Nazlı bir karaciğer nakli operasyonu için başka bir hastaneye donör organı almaya giderler. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 5. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Mucize Doktor dizisi yeni sezonda neler olacak?


Ali helikopterle şehir dışına karaciğer almaya gönderilir. Ancak Ali bu tekliften hoşlanmamıştır. Ali, Nazlı ile beraber gitmeye ikna olur. Karaciğerin 8 derece sıcaklığın üstüne çıkmaması gerekmektedir. Hastanenin saygıdeğer bir hastası için bulunan karaciğer yüzde 70 uyumludur. Yolculuk sırasında karaciğerin ısısı yükselir. Ali ve Nazlı acilen buz bulmak için harekete geçer. Ali'nin "Ben otizmliyim, aptal değilim" sözü yeni bölüme damga vurur. Ali ile Nazlı arasında neler olmaktadır? Hepsinin cevabını yeni bölümde bulabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 5. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 4. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı izle, Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 5. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 5. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)