comScore

Mucize Doktor 28. bölüm full tek parça izle 26 Mart Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE)

26 Mart 2020, Perşembe 23:39
Mucize Doktor 28. bölüm full tek parça izle 26 Mart Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE)

Mucize Doktor 28. bölümü ile 26 Mart 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm full tek parça izle ve Mucize Doktor son bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle ve Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Mucize Doktor dizisi 28. bölüm ile FOX TV kanalından yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin 26 Mart 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelen Mucize Doktor son bölümde neler yaşandı? Mucize Doktor yeni bölümde Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Mucize Doktor 28. bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm full tek parça izle ve Mucize Doktor son bölüm izle için detaylar haberimizde. Mucize Doktor dizisinin 28. bölümü ekranlara geldikten sonra Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Mucize Doktor'un gelecek haftaki bölümünü merak edenler ise Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle ve Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Mucize Doktor dizi son bölüm izle (Mucize Doktor yeni bölümde neler oldu?)


Ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman'la birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

Ali'yi babasını iyileştirmesi konusunda durdursak mı desteklesek mi bilemediğimiz yeni bölümde işler değişti. Gerçeklerle yüzleşmek zor olsa da Ferman Hocana kulak mı versen Ali? Nazlı'yla Damla'nın arası yine gerildi. Nazlı hastalarıyla duygusal bağ kurmadan yapamıyor. Nazlı yine vicdanıyla doktorluğu arasında kaldı. Tanju Hoca'yı daha fazla kızdırmamak hepimiz için en iyisi olacak galiba. “Ben seni kendime evlat seçtim…” Bu sözle beraber gözyaşlarımız sel oldu! Eyvahlar olsun! Tanju Hoca sonunda öğrendi. Ali'yi durdurmanın bir yolu varsa el birliğiyle bulmanız gerek! Babası için bir çözüm bulmadan Ali'ye rahat yüzü yok. Ferman kızgın da olsa “kardeşinin” anlattıklarını dinliyor.

 

Mucize Doktor dizisi konusu ve hikayesi


Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp'in yazdığı, izleyicinin kalbinde taht kuran FOX'un dizisi “Mucize Doktor”a yeni bir isim dahil oldu.

Damla karakterine hayat veren sevilen oyuncu Merve Dizdar, FOX ekranlarında geldi. Damla, gelir gelmez hastanede herkesin tepkisini çekecek. Çok başarılı, akıllı bir asistan olmakla birlikte hem kıskanç hem de ters tavırlarıyla öne çıkacak. Hastane dengelerini geldiği andan itibaren alt üst ederek ortalığı birbirine katan Damla, Ali Vefa'yla (Taner Ölmez) da rekabet içinde olacak. Kimsenin sevgisine ihtiyaç duymayan, sadece hırs odaklı çalışan birisi olarak dikkatleri üzerinde toplayacak.
 

Mucize Doktor dizisi oyuncuları (Mucize Doktor künye)


ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Ali Vefa 20 yaşında. Otizmli asistan bir cerrah. Dahi, fakat insanlarla iletişim kurması zordur. Çocukluğunda, sevdiği bir tavşanı ve onu herkesten koruyan bir kardeşi vardı. Babası onu terketti ve evlatlık olması için onu bıraktı, çünkü otistikti. Ancak yalnız kaldığı zaman, ağabeyine verdiği sözü yerine getirmesini sağlayıp, tıp fakültesinden en iyi şekilde mezun olduğu için Adil öğretmene teşekkür etmiştir. Görev aldığı hastanede arkadaşlık, kardeşlik ve sevgi ile tanışır. Her neye dokunursa ve kiminle temas kurarsa onu iyi yapacaktır. Sadece insanlara sağlık değil, umut da verecektir. Kendisi için bir aile bulacak ve içinde bulunduğu büyük özel hastane onun ailesi olacaktır.

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Mucize Doktor dizisi 29. bölüm fragmanı FOX TV


Mucize Doktor dizisi 28. bölüm yayınlandıktan sonra Mucize Doktor dizisi 29. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Mucize Doktor dizisi Fox TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Mucize Doktor dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Mucize Doktor dizisi her Perşembe akşamı Fox TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor dizisinin 29. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 29. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"