comScore

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı izle 19 Mart Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı)

19 Mart 2020, Perşembe 23:22
Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı izle 19 Mart Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı)

Mucize Doktor dizisi 27. bölüm yayınlandıktan sonra Mucize Doktor dizisi 28. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle ve Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Mucize Doktor dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox TV'de Mucize Doktor dizisinin 27. bölümü ekranlara geldikten sonra Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Mucize Doktor'un son bölümünde Ali ve Nazlı artık aynı yerde olamayacak mı? Sizce Damla pişman olmuş mudur? Benim senden vazgeçebileceğim bir dünyam yok! sözü yeni bölüme damga vurdu. Nazlı ne yapacağını bilemedi. Nazlı, Ali'ye kırıldı. Mucize Doktor'un gelecek haftaki bölümünü merak edenler Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle ve Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor dizisi son bölümde olanlar)


Biz Ali'nin her durumla başa çıkabileceğine olan inancını sevdik! Konuşmak istememekte öyle haklısın ki Ali... Ali, babasını düşünmemek için bildiği en iyi şeyi yapıyor… Çalışmak! Dodo kuşundan ipucu yakalamak da ancak Ali Vefamızın başının altından çıkabilirdi. Ali, aklına koyduğunu yapmaktan Ferman da onu uyarmaktan vazgeçmeyecek gibi. Kardeş olmak biraz da bunu gerektirmez mi? Beliz'in bu hareketinden sonra Gülin'in vicdan azabı daha da büyüdü. 


 

Mucize Doktor dizisi Nazlı ve Ali'nin aşkı


Ali – Nazlı ilişkisini öğrenen Tanju, bir de üstüne Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır. Tanju, Ali'nin kafasını karıştıranın Nazlı'yla olan ilişkisi olduğunu öne sürer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır.
Kıvılcım'la savaşmaya karar veren Beliz, yeni kliniği tekrar açıp bir de üstüne cerrahi bölüme yeni bir asistan alınca kılıçlar yeni baştan çekilir ve bu sefer kavga iki kişinin kovulmasına kadar varır. Öte yandan yeni asistan Damla herkesin dilindedir ama kimse bu hırs küpü kıza nasıl yaklaşacağını pek bilememektedir. Ve Ali, bir hastaya söylememesi gereken bir şey söyleyince kendini tekrar Tanju'nun hedefinde bulur.
 

Mucize Doktor dizisi 28. bölüm fragmanı FOX TV


Mucize Doktor dizisi 27. bölüm yayınlandıktan sonra Mucize Doktor dizisi 28. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Mucize Doktor dizisi Fox TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Mucize Doktor dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Mucize Doktor dizisi her Perşembe akşamı Fox TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor dizisinin 28. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"