comScore

Mucize Doktor 27. bölüm full tek parça izle 19 Mart Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm İZLE)

19 Mart 2020, Perşembe 23:10
Mucize Doktor 27. bölüm full tek parça izle 19 Mart Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm İZLE)

Mucize Doktor 27. bölümü ile 19 Mart 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm full tek parça izle ve Mucize Doktor son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Mucize Doktor dizisi 27. bölüm ile FOX TV kanalından yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin 19 Mart 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelen Mucize Doktor son bölümde neler yaşandı? Mucize Doktor yeni bölümde vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Ali babasıyla yüzleşir. Ama bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır. Mucize Doktor 27. bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm full tek parça izle ve Mucize Doktor son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Mucize Doktor dizi son bölüm izle (Mucize Doktor yeni bölümde neler oldu?)


Kendisini sokağa atan babasını yıllar sonra karşısında bulan Ali'nin yüzleşmesi gereken ciddi meseleler vardır. Ama Ali bunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirir ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmaz. Diğer tarafta yeni klinikteki görevine başlayan Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla'yla çalışmak zorundadır. 


 

Mucize Doktor dizisi konusu ve hikayesi


Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp'in yazdığı, izleyicinin kalbinde taht kuran FOX'un dizisi “Mucize Doktor”a yeni bir isim dahil oldu.
Damla karakterine hayat veren sevilen oyuncu Merve Dizdar, FOX ekranlarında geldi. Damla, gelir gelmez hastanede herkesin tepkisini çekecek. Çok başarılı, akıllı bir asistan olmakla birlikte hem kıskanç hem de ters tavırlarıyla öne çıkacak. Hastane dengelerini geldiği andan itibaren alt üst ederek ortalığı birbirine katan Damla, Ali Vefa'yla (Taner Ölmez) da rekabet içinde olacak. Kimsenin sevgisine ihtiyaç duymayan, sadece hırs odaklı çalışan birisi olarak dikkatleri üzerinde toplayacak.
 

Mucize Doktor dizisi oyuncuları (Mucize Doktor künye)


ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Ali Vefa 20 yaşında. Otizmli asistan bir cerrah. Dahi, fakat insanlarla iletişim kurması zordur. Çocukluğunda, sevdiği bir tavşanı ve onu herkesten koruyan bir kardeşi vardı. Babası onu terketti ve evlatlık olması için onu bıraktı, çünkü otistikti. Ancak yalnız kaldığı zaman, ağabeyine verdiği sözü yerine getirmesini sağlayıp, tıp fakültesinden en iyi şekilde mezun olduğu için Adil öğretmene teşekkür etmiştir. Görev aldığı hastanede arkadaşlık, kardeşlik ve sevgi ile tanışır. Her neye dokunursa ve kiminle temas kurarsa onu iyi yapacaktır. Sadece insanlara sağlık değil, umut da verecektir. Kendisi için bir aile bulacak ve içinde bulunduğu büyük özel hastane onun ailesi olacaktır.

MUCİZE DOKTOR 27. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"