comScore

Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı)

27 Şubat 2020, Perşembe 23:19
Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı)

Mucize Doktor dizisi 24. bölüm yayınlandıktan sonra Mucize Doktor dizisi 25. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle ve Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Mucize Doktor dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox TV'de Mucize Doktor dizisinin 24. bölümü ekranlara geldikten sonra Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Mucize Doktor'un son bölümünde acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler. Mucize Doktor'un gelecek haftaki bölümünü merak edenler Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle ve Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor dizisi Ferman ve Nazlı karakterleri)


30 yaşında. O bir cerrah, hastanenin yıldızı. Onu Hocası Adil büyüttü. Ferman, sadık, sade ve mesafeli görünür, ama aslında kimsenin kalbinin ne kadar yumuşak olduğunu görmesini engelleyen bir sırrı vardır. Duyguları her zaman profesyonelcedir çünkü ameliyatta buna yer olmadığını bilir, bu nedenle asistanlarına karşı zor bir tutumu vardır. Herkes ona saygı duyar ve ondan biraz korkmaktadır. Başarılı bir kariyeri ve Hastanenin sahibi olan Beliz adlı sevgilisi vardır. Ali'nin hastaneye kabulüne karşı çıkar, ancak gelecekte ne olacağını bilmemektedir.

NAZLI GÜLENGÜL
Asistan bir cerrah. Ali'nin ilk ve en büyük aşkı. İletişimde çok rahat, hassas ve empatik, bu yüzden insanlara çok sıkı bağlıdır. Nazlı, hastanenin en umut verici öğrencilerinden biridir. Bağımlılık onun en hassas konusudur ve buna toleransı yoktur. Ailesinde yaşadığı psikolojik travma nedeniyle, erkeklere güvenmesi zordur. Güzel, akıllı ve asil bir kız olmasına rağmen, hiçbir zaman bir ilişkisi olmamıştır çünkü hayal kırıklığına uğramaktan korkar ve her zaman kendisini korur. Ferman gibi yakışıklı ve başarılı bir cerrahı hayranlıkla takip eder, sonra delicesine aşık olur. Ona nasıl aşık olduğunu bile anlamaz, ancak Ferman'ın Beliz ile olan ilişkisini bildiğinden beri platonik bir aşk hisseder.

 

Mucize Doktor dizisi Ali Vefa karakteri Taner Ölmez röportajı


"Birinci bölüm yayınlandıktan sonra setten herhangi bir kişiyi bile görmeden ilk gördüğüm insan, yanımdan koşarak geçen, otizmli kızı olan bir babaydı. Enteresan bir hikayeydi benim için. Ondan başka da aldığım mesajlar, karşılaştığım insanlar, bu örneğe yakın çok örnek gördüm. En fazla etkileyen bunlar oldu tabii. Ayrıca ilkokul ya da ortaokul öğrencilerinin okulda doktorculuk oynadıklarına şahidim. Çocuklardan biri Ali oluyor ya da Ali'yi oynatacak kimseyi bulamıyorlar, onu ağaç yapıyorlar, diğerleri Ferman oluyor, Nazlı oluyor, bir şekilde oyun oynuyorlar. Araştırıyorlar, soruyorlar. Google'da trendler arasına savant sendromu, otizm kelimeleri girmiş. O kadar mutlu edici şeyler ki bunlar. Aslında amaca ulaşmışız işte. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Amaca ulaşmışız, istediğimizi başarmışız. Tepkiler çok güzel." (Sözcü Gazetesi)
 

Mucize Doktor dizisi 25. bölüm fragmanı FOX TV


Mucize Doktor dizisi 24. bölüm yayınlandıktan sonra Mucize Doktor dizisi 25. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Mucize Doktor dizisi Fox TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Mucize Doktor dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Mucize Doktor dizisi her Perşembe akşamı Fox TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor dizisinin 25. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 25. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"