comScore

Mucize Doktor 24. bölüm full tek parça izle 27 Şubat Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm İZLE)

27 Şubat 2020, Perşembe 23:07
Mucize Doktor 24. bölüm full tek parça izle 27 Şubat Perşembe (Mucize Doktor yeni bölüm İZLE)

Mucize Doktor 24. bölümü ile 27 Şubat 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Mucize Doktor dizisi 24. bölüm ile FOX TV kanalından yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin 27 Şubat 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelen Mucize Doktor son bölümde neler yaşandı? Mucize Doktor yeni bölümde İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz'i köşeye sıkıştırır. Mucize Doktor 24. bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm full tek parça izle ve Mucize Doktor son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Mucize Doktor dizi son bölüm izle (Mucize Doktor yeni bölümde neler oldu?)


Acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler.

Biz bu aşka inanmaktan hiç vazgeçmedik. Adil Hocamız, başhekimliğin kendisine verdiği yetkiye dayanarak hastasına güvenmeyi seçti. Ali Vefamız ve birbirinden harika taktikleri yeni bölüme damga vurdu. Kıvılcım sonunda istediği her şeyi alacak gibi gözüküyor. Nazlıcım sen de biliyorsun ki Ali Vefamız netlik sever. Bizimkiler Selvi Hemşire'yi sıkıştırmanın peşine düşer. Tanju'nun gizemi herkeste merak uyandırdı. Tanju Hoca, yeni bağışçı hakkında çok endişeleniyor. Tanju Hocamızın gözünden de hiçbir detay kaçmıyor. Bazı değişimlerin kabullenilmesi zaman alıyor.

 

Mucize Doktor dizisi konusu ve hikayesi


Başrolünü Taner Ölmez'in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” Perşembe 20.00'de FOX'ta.

Mucize Doktor, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 12 Eylül 2019 tarihinde yayınlanan, senaryosu Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından yazılan medikal drama tarzında Türk televizyon dizisi. 2013 yapımı Güney Kore dizisi olan Good Doctor'dan uyarlanmıştır.
 

Mucize Doktor dizisi oyuncuları (Mucize Doktor künye)


ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Ali Vefa 20 yaşında. Otizmli asistan bir cerrah. Dahi, fakat insanlarla iletişim kurması zordur. Çocukluğunda, sevdiği bir tavşanı ve onu herkesten koruyan bir kardeşi vardı. Babası onu terketti ve evlatlık olması için onu bıraktı, çünkü otistikti. Ancak yalnız kaldığı zaman, ağabeyine verdiği sözü yerine getirmesini sağlayıp, tıp fakültesinden en iyi şekilde mezun olduğu için Adil öğretmene teşekkür etmiştir. Görev aldığı hastanede arkadaşlık, kardeşlik ve sevgi ile tanışır. Her neye dokunursa ve kiminle temas kurarsa onu iyi yapacaktır. Sadece insanlara sağlık değil, umut da verecektir. Kendisi için bir aile bulacak ve içinde bulunduğu büyük özel hastane onun ailesi olacaktır.

MUCİZE DOKTOR 24. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!