comScore

Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

21 Şubat 2020, Cuma 00:15
Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Mucize Doktor 23. bölüm 20 Şubat 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor 24. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 20 Şubat 2020 Perşembe günü 23. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümün ardından Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisininde Ameliyatında anestezi kullanılmasına izin vermeyen bir hasta Tanju ve Demir'e akla karayı seçtirir. Ve Kıvılcım'ın planı sonunda ilk meyvelerini verir. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 24. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde
 

Mucize Doktor Nazlı karakteri Sinem Ünsal kaç yaşında, nereli, boyu, evli mi?


21 Haziran 1993 doğdu. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça'da yaşadı. 2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü'nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü'nde çift-ana dal lisans programını tamamladı. Çerkes kökenli bir anne ile Azeri kökenli babanın ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.[1] Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyatı mezunudur. 2017 yılından beri dizilerde oynamaktadır. Sırasıyla Siyah Beyaz Aşk, Çoban Yıldızı ve Kızım gibi dizilerde oynadıktan sonra Eylül 2019 tarihinden beri Mucize Doktor dizisinin başrol karakteri olan Nazlı Gülengül'ü canlandırmaktır.

Müfit Aytekin Atölye'de oyunculuk eğitimleri aldı. 2016 itibarıyla TV dizilerinde rol almaya başladı. 2019 Ocak ayı itibarıyla tiyatro oyunlarında rol almaya başladı. 2019 - Yapıkredi Afife Jale Ödülleri'nde Genç Yetenek kategorisine aday gösterildi. 2019 - 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri'nde Yılın En İyi Genç Kadın Oyuncusu ödülü verildi.


DOKTOR NAZLI

20'lerinde, cerrahi asistanı, Ali'nin ilk ve büyük aşkı. Empati yeteneği yüksek, bu yüzden fazla bağlanabiliyor. Nazlı hastanenin en gelecek vaat eden cerrahi asistanlarından biri. Bağımlılıksa onun en hassas noktası. Bu konuya en ufak bir tahammülü bile yok. Ailesinde yaşadığı travması yüzünden de erkeklere güvenmekte hep zorlandı. Güzel ve akıllı bir kız olmasına karşın pek ilişki yaşamadı, hayal kırıklığına uğramaktan korktu, kendini hep korudu. Onun bu zırhını aşmayı ilk başaran Ferman oldu. Nazlı yakışıklı, başarılı cerraha önce hayran, sonra da sırılsıklam aşık oldu. Kendini alamadı, ne olduğunu, başına ne geldiğini o bile anlamadı. Ama Ferman'ın Beliz'le ilişkisini bildiği için platonik takılıyor.

Sinem Ünsal'ın Oynadığı Diziler 

2016-17 Çoban Yıldızı dizi /Most Yapım
2017-18 Siyah Beyaz Aşk dizi / D Yapım
2018-19 Kızım dizi / Med Yapım
2019-... Mucize Doktor dizi / MF Yapım

Sinem Ünsal'ın Oynadığı Tiyatro Oyunları
 
2019-... Bir Alaturka Hikayet: Raif ile Letafet / Cihangir Atölye Sahnesi​​​​​​​

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 24. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 23. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 24. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 24. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"